Kolejny raz parkujący zastawili wyjazd z remizy strażackiej w Markuszowie (zdjęcia)

Po raz kolejny prezentujemy przykład bezmyślności osób parkujących przed bramami remizy strażackiej. Drugi raz w ciągu ostatniego czasu zostały zastawione wjazdy do remizy w Markuszowie.

27 komentarzy

 1. Czy policja została powiadomiona? Czy została zwrócona uwaga kierowcom tych aut? Czy tylko zrobiono zdjęcie i wysłano na lublin112?

  • Abc – tego się nie dowiesz, obowiązuje tajemnica dziennikarska, która ma nawet większą moc od tajemnicy spowiedzi przed pastuchem przeszkolonym na księdza.

 2. Coś mi tu śmierdzi podpuchą. Po co ktoś by miał zastawiać te wjazdy. Albo strażacy, albo pracownicy budynku bo innego wytłumaczenia chyba nie ma. A jak nie to jeden telefon po lawetę i w czym problem. A swoją drogą czy ktoś kiedyś utrudził się włożeniem za wycieraczkę informacji że tam nie można stać ? Ludzie gdzie my żyjemy?

 3. Zwróćcie uwagę ze to te same samochody przy tej samej bramie i w ten sam sposób są ustawione. Wiec logicznym jest ze stoją te same samochody na obu zdjęciach. Jedno Robione w dxien, drugie po zmierzchu. Dlatego to wygląda jakby obie fotografie były inne

  • Że są to te same auta to pełna zgoda, ale są trochę inaczej ustawione. Są to dwie różne sytuacje. Jak już zostało wspomniane, wygląda na to, że kierowcy gdzieś w okolicy pracują.

 4. To są samochody pracowników urzędu. Wczoraj odbywały się wybory tak jak 2 tygodnie temu. Wszyscy byli w pracy

 5. Wszystko by sie zgadzalo, tylko po co sa tam wytyczone miejsca parkingowe? Na bramie wyjazdowej kiedys byl znak zakazu, od jakiegis czasu go nie ma. Wszystko jest tu nie logiczne, a bierze sie to z tego, ze w jednym budynku jest osp i ug…

 6. A może niech sprytni strażacy okleją bramę „Nie ZASTAWIAĆ”?

  • jakie wytyczone miejsca parkingowe?? Toż to linie oznaczjące wyjazd z bramy. Trzeba być naprawdę niepełnosprytnym umysłowo, żeby uznac te linie za miejsca parkingowe… jprdl…

 7. Stan wyższej koniecznośći = przepchanie aut matołów drogowych. Po za tym może właśnie ktoś się pali żywcem i traci dorobek życia a bezmózgi blokują ratunek.. Jeśli stoi zakaz wlepić mandat i ustawić znak z odholowaniem pojazdów.

 8. Adresy komisji wyborczych – lubelskie, Markuszów 2
  Markuszów ul. M. Sobieskiego 1
  OSP w Markuszowie, 24-173 Markuszów, ul. Marka Sobieskiego 1 , jakieś pytania ?
  Panowie siedzieli w komisji wyborczej czyli w pracy , myślę że jakby był pilny wyjazd to by natychmiast odjechali i tak się robi zadymke z beleczego.Co tam żyłka pęka taka duża miasto i tak o niej cicho ?

 9. Taranem albo odholować to się się leszcze nauczą parkować

 10. Chyba nie umieją czytać znaków zakazu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska