Kolejny raz parkujący zastawili wyjazd z remizy strażackiej w Markuszowie (zdjęcia)

Po raz kolejny prezentujemy przykład bezmyślności osób parkujących przed bramami remizy strażackiej. Drugi raz w ciągu ostatniego czasu zostały zastawione wjazdy do remizy w Markuszowie.

Bezmyślne parkowanie przed bramami remizy może przyczynić się do tragedii. Po raz kolejny w ostatnim czasie kierowcy zastawili bramy remizy strażackiej w Markuszowie. Zaparkowane auta uniemożliwiały wyjazd pojazdom strażackim. W ciągu ostatnich dwóch tygodni to kolejna taka sytuacja.

Co by było, gdyby właśnie ktoś z Twojej rodziny potrzebował naszej pomocy bezmyślny kierowco? – pytali miesiąc temu strażacy z Kodnia, którzy mieli podobny problem. Wówczas parkujący także zastawili im bramy remizy.

Tego typu sytuacje są niedopuszczalne, ponieważ mogą przyczynić się do tragedii. Strażacy zamiast dotrzeć na czas, będą się musieli najpierw uporać z pojazdami blokującymi wyjazd z remizy.

(fot. nadesłane OSP Markuszów)

Zobacz również

27 komentarzy

  1. Pilny nie pilny wjazd brama garażu straży ma nigdy nie być zastawiana od tego zależy ludzkie życie

  2. ludzie jak tak czytam wasze komentarze niektórych osób, to wątpię w inteligencje społeczeństwa, podpucha strażacy zastawili bramy bo im się nudziło, człowieku je….ij bykiem w ścianę jak nie pomoże na pewno nie zaszkodzi.
    do polaka. miastowy cham to staje zastawiając bramę, albo jak ty obraża innych, którzy dobrze mówią, wyszedł by taki cwaniak jeden z drugim zobaczył rozje….e swoje gónwo zastanowiłby się co to za brama, bimmber internetowy trolu nawet się nie wypowiadaj bo to że nawet jeżeli są z komisji nie obliguje ich do zastawienia bramy w remizie.
    do MOŻĘ, a może ty nie pisz komentarzy bo inteligencją nie grzeszysz. albo podaj adres stanę ci w bramie i powiem że przecież nie ma napisane że zakaz parkowania. do PIETREK- a co jakby w tym czasie wybuchł pożar strażacy by powiedzieli poczekajcie z tym pożarem bo laweta jedzie bo auto jakiegoś matoła?? strażacy wam niosą pomoc każdemu się może przydać ale to trzeba pomyśleć a w mieście to wiadomo myśli się ale o tym jak mi bedzie wygodniej a nie jak to trzeba zrobić żeby każdy miał wygodnie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności