Kolejny raz parkujący zastawili wyjazd z remizy strażackiej w Markuszowie (zdjęcia)

Po raz kolejny prezentujemy przykład bezmyślności osób parkujących przed bramami remizy strażackiej. Drugi raz w ciągu ostatniego czasu zostały zastawione wjazdy do remizy w Markuszowie.

Bezmyślne parkowanie przed bramami remizy może przyczynić się do tragedii. Po raz kolejny w ostatnim czasie kierowcy zastawili bramy remizy strażackiej w Markuszowie. Zaparkowane auta uniemożliwiały wyjazd pojazdom strażackim. W ciągu ostatnich dwóch tygodni to kolejna taka sytuacja.

Co by było, gdyby właśnie ktoś z Twojej rodziny potrzebował naszej pomocy bezmyślny kierowco? – pytali miesiąc temu strażacy z Kodnia, którzy mieli podobny problem. Wówczas parkujący także zastawili im bramy remizy.

Tego typu sytuacje są niedopuszczalne, ponieważ mogą przyczynić się do tragedii. Strażacy zamiast dotrzeć na czas, będą się musieli najpierw uporać z pojazdami blokującymi wyjazd z remizy.

(fot. nadesłane OSP Markuszów)

Zobacz również

27 komentarzy

 1. Odpalic strazackiego stara i staranowac bezmyslnych chamow i wiesniakow

 2. Ale z tego co widać to ciągle te same samochody.

 3. Ten artykuł zalatuje PUDELKIEM !!
  Dlaczego ?? na zdjęciach są te same auta , myślę że są to auta pracujących tam strażaków ,
  nie to bym był zwolennikiem takiego parkowania , wręcz przeciwnie
  ale pisanie by coś napisać …. szukanie sensacji gdzie jej nie ma !!

  • Ten komentarz zalatuje niewiedzą…tyle w temacie :). Tak strażacy sami sobie zastawili, zrobili zdjęcie i wysłali. Kłania się logika.

 4. Wiklinowy , wypowiadając się w ten sposób potwierdzasz że sam jesteś cham i miastowy wieśniak …

 5. Dla strażaków to tylko kilka sekund dłużej biorąc pod uwagę że w takich okolicznościach mają prawo wybić szybę i usunąć auto bez zbędnych ceregieli, a może to samochody prywatne strażaków.

 6. Ale w czym problem? Odholować na parking policyjny i obciążyć kosztami holowania i przechowywania właściciela. Plus mandat. Na drugi raz się zastanowi.

 7. To zachowanie świadczy jak ludzie płytko myślą w mieście teź.
  Bo jak nazwać , stawianie na trawnikach , chodnikach gdzie nie ma przejścia .Zamocować takie słupki które zabronią stania w tym miejscu,( nie wiem jak się nazywają takie słupki kładzione gdy się wyjeżdza)

 8. Chłopaki mają taran w wozie? Może czas go użyć. Kolejny raz taki baran po faceliftingu nie stanie pod bramą remizy.

 9. widzę ze to stali bywalcy przed tymi bramami – fordzina i thalia na obu fotkach. Ja nie wiem jak można być takim bezmózgiem żeby zastawić bramę w remizie, ale robić tak niejednokrotnie? To już wymaga interwencji psyhiatry lub okulisty.

 10. pewnie kierująca

 11. Czy policja została powiadomiona? Czy została zwrócona uwaga kierowcom tych aut? Czy tylko zrobiono zdjęcie i wysłano na lublin112?

  • Abc – tego się nie dowiesz, obowiązuje tajemnica dziennikarska, która ma nawet większą moc od tajemnicy spowiedzi przed pastuchem przeszkolonym na księdza.

 12. Coś mi tu śmierdzi podpuchą. Po co ktoś by miał zastawiać te wjazdy. Albo strażacy, albo pracownicy budynku bo innego wytłumaczenia chyba nie ma. A jak nie to jeden telefon po lawetę i w czym problem. A swoją drogą czy ktoś kiedyś utrudził się włożeniem za wycieraczkę informacji że tam nie można stać ? Ludzie gdzie my żyjemy?

 13. Zwróćcie uwagę ze to te same samochody przy tej samej bramie i w ten sam sposób są ustawione. Wiec logicznym jest ze stoją te same samochody na obu zdjęciach. Jedno Robione w dxien, drugie po zmierzchu. Dlatego to wygląda jakby obie fotografie były inne

  • Że są to te same auta to pełna zgoda, ale są trochę inaczej ustawione. Są to dwie różne sytuacje. Jak już zostało wspomniane, wygląda na to, że kierowcy gdzieś w okolicy pracują.

 14. To są samochody pracowników urzędu. Wczoraj odbywały się wybory tak jak 2 tygodnie temu. Wszyscy byli w pracy

 15. Wszystko by sie zgadzalo, tylko po co sa tam wytyczone miejsca parkingowe? Na bramie wyjazdowej kiedys byl znak zakazu, od jakiegis czasu go nie ma. Wszystko jest tu nie logiczne, a bierze sie to z tego, ze w jednym budynku jest osp i ug…

 16. A może niech sprytni strażacy okleją bramę „Nie ZASTAWIAĆ”?

  • jakie wytyczone miejsca parkingowe?? Toż to linie oznaczjące wyjazd z bramy. Trzeba być naprawdę niepełnosprytnym umysłowo, żeby uznac te linie za miejsca parkingowe… jprdl…

 17. Stan wyższej koniecznośći = przepchanie aut matołów drogowych. Po za tym może właśnie ktoś się pali żywcem i traci dorobek życia a bezmózgi blokują ratunek.. Jeśli stoi zakaz wlepić mandat i ustawić znak z odholowaniem pojazdów.

 18. Adresy komisji wyborczych – lubelskie, Markuszów 2
  Markuszów ul. M. Sobieskiego 1
  OSP w Markuszowie, 24-173 Markuszów, ul. Marka Sobieskiego 1 , jakieś pytania ?
  Panowie siedzieli w komisji wyborczej czyli w pracy , myślę że jakby był pilny wyjazd to by natychmiast odjechali i tak się robi zadymke z beleczego.Co tam żyłka pęka taka duża miasto i tak o niej cicho ?

 19. Taranem albo odholować to się się leszcze nauczą parkować

 20. Chyba nie umieją czytać znaków zakazu

 21. Pilny nie pilny wjazd brama garażu straży ma nigdy nie być zastawiana od tego zależy ludzkie życie

 22. ludzie jak tak czytam wasze komentarze niektórych osób, to wątpię w inteligencje społeczeństwa, podpucha strażacy zastawili bramy bo im się nudziło, człowieku je….ij bykiem w ścianę jak nie pomoże na pewno nie zaszkodzi.
  do polaka. miastowy cham to staje zastawiając bramę, albo jak ty obraża innych, którzy dobrze mówią, wyszedł by taki cwaniak jeden z drugim zobaczył rozje….e swoje gónwo zastanowiłby się co to za brama, bimmber internetowy trolu nawet się nie wypowiadaj bo to że nawet jeżeli są z komisji nie obliguje ich do zastawienia bramy w remizie.
  do MOŻĘ, a może ty nie pisz komentarzy bo inteligencją nie grzeszysz. albo podaj adres stanę ci w bramie i powiem że przecież nie ma napisane że zakaz parkowania. do PIETREK- a co jakby w tym czasie wybuchł pożar strażacy by powiedzieli poczekajcie z tym pożarem bo laweta jedzie bo auto jakiegoś matoła?? strażacy wam niosą pomoc każdemu się może przydać ale to trzeba pomyśleć a w mieście to wiadomo myśli się ale o tym jak mi bedzie wygodniej a nie jak to trzeba zrobić żeby każdy miał wygodnie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9486zł -0.45%
  • GBP 4.9914zł 0.43%
  • EUR 4.4738zł -0%
  • CHF 4.2081zł -0.09%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Społeczne obchody upamiętniające ofiary zbrodni wołyńskiej
   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym