Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny, nowy posterunek Policji otwarty w regionie (zdjęcia)

Wczoraj w regionie został otwarty kolejny policyjny posterunek. Tym razem chodzi o Posterunek Policji w Wojsławicach w powiecie chełmskim. W nowej placówce służbę będzie pełniło 8 policjantów.

Klucz do nowej siedziby posterunku odebrał od Ministra Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego Policji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie kierownik posterunku asp. szt. Janusz Zgórski. Policjanci otrzymali również nowy oznakowany radiowóz.

Pamiątkowe ryngrafy odebrał starosta chełmski Pan Piotr Deniszczuk i wójt Gminy Wojsławice Henryk Gołębiowski. W nowym posterunku będzie pełnić służbę 8 funkcjonariuszy.

W skład nowej siedziby wchodzi budynek administracyjno-biurowy o powierzchni 150 m2, w którym znajdują się pomieszczenia administracyjne z wydzieloną strefą dla interesantów, pomieszczenia socjalne, magazynowe i techniczne, a także budynek garażowo – magazynowy. Budowa posterunku była możliwa dzięki środkom z Programu Modernizacji Policji oraz Wojewódzkiego Funduszu Wsparcia Policji – darowizna z Gminy Wojsławice.

Posterunek Policji w Wojsławicach jest trzecim wybudowanym w tym roku obiektem Policji na Lubelszczyźnie. Mieści się przy ul. Uchańskiej 114 B. W realizacji są jeszcze kolejne dwa zadania inwestycyjne – w gm. Piszczac oraz gm. Niedrzwica Duża.

33 komentarze

 1. Policzmy . 30dni po 24 godziny po dwóch funkcjonariuszy na zmianie wychodzi 1440. Podzielić na 8 policjantów wychodzi 180 godzin na jednego czyli ponad etat, a jeszcze urlopy, jakieś chorobowe. Chyba że w niedzielę nieczynne

 2. No to teraz będą mieć dalej na interwencje do Krasnegojorku niż dotychczas.

 3. Wszystko dla złodzieji z peło

 4. Proszę pamiętać, zawsze jak mówią że robią coś dla twojego bezpieczeństwa to tak nie jest

 5. Kamiński ty objazdowy przestępco!!

 6. To Wędrowycz ma przechlapane.

 7. murem za pissowskim mundurem

 8. pisia milicja. Pamiętamy jak pałowali i łamali ręce dziewczynom ze strajku kobiet i gazowali zwolenników opozycji.

 9. Drużyna nieszczęścia…?
  Wyglądają jak by się w lumpeksie ubierali ?

Dodaj komentarz

Z kraju