690 680 960

Kolejny dzień poszukiwań 30-latki. Natrafiono na jej rzeczy, wciąż jednak nie wiadomo, co się stało z zaginioną AKTUALIZACJA

Pomimo zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej, przeczesania lasu, osiedla jak też okolicznych terenów, nie udało się natrafić na żaden trop mogący pomóc w odnalezieniu zaginionej 30-latki. Znaleziono jedynie należące do niej rzeczy, z których część była spalona.

We wtorek, kolejny dzień z rzędu, prowadzona była akcja poszukiwawcza zaginionej mieszkanki Lublina. Kobieta w piątek po południu wyszła na spacer z psem i już nie wróciła. Najbliżsi zgłosili jej zaginięcie.

Wczoraj działania prowadzone były przez policjantów, których wspierali członkowie Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej Legii Akademickiej w Lublinie. Przeczesywano okolicę osiedla gdzie mieszkała kobieta, czyli okolice ulic. Kryształowej, Jantarowej oraz Berylowej. Sprawdzano też las Stary Gaj, gdzie 30-latka lubiła chodzić na spacery.

Wykorzystany do akcji pies tropiący kilkukrotnie zaprowadził jednak w rejon ulicy Węglinek. Dlatego ostatecznie w tym rejonie skupiły się poszukiwania. W ich trakcie natrafiono na rzeczy należące do kobiety. Jak ustaliliśmy, cześć z nich była spalona. Trop prowadził również do jednego z pustostanów, a także na przystanek kolejowy. Urywał się jednak w rejonie ulicy Węglinek.

Policjanci sprawdzili również nagrania ze znajdujących się w okolicy kamer monitoringu. Kilka z nich zarejestrowało kobietę. Dzisiaj ponownie przeszukiwano ten rejon miasta, do działań zaangażowani zostali dodatkowo strażacy. Nie udało się jednak natrafić na żaden trop mogący pomóc w odnalezieniu kobiety.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym VII Komisariatu Policji w Lublinie tel. 47 811 49 20, adres: ul. Wyżynna 18 lub na numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA

Kobieta została odnaleziona na terenie Stalowej Woli.

(fot. Policja Lublin, nadesłane)

22 komentarze

 1. Jak się karmi psa rzodkiewką .to już jest dziwne. Pewnie miała dość tego miejsca.

  • Wśród wegan jest taki trend, żeby uszczęśliwiać psy podobną dietą. Lekko porąbane

 2. Zapewne policja sprawdziła już zapisy z kamer pociągów które odjeżdżały w tym czasie ze stacji, Rzadko się zdarza, aby ktoś zaginą razem z psem, tym bardziej owczarkiem. Pies by wrócił do domu. Albo wsiedli do pociągu, albo ktoś ich uprowadził samochodem .

 3. AKTUALIZACJA

  Kobieta została odnaleziona na terenie Stalowej Woli.

 4. Pies odnaleziony w Tarnobrzegu

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas