Kolejne zmiany w organizacji ruchu pod przebudowywanym wiaduktem na ul. Diamentowej

Początkowo planowano, że prace przy przebudowie wiaduktu na ul. Diamentowej miały potrwać do końca 2018 roku. Prowadzone są do chwili obecnej. Kierowców czeka zaś kolejna zmiana organizacji ruchu.

W raz z początkiem tygodnia wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu pod przebudowywanym wiaduktem na ul. Diamentowej. Obecnie kierowcy mają do dyspozycji po jednym z trzech pasów ruchu na jezdniach w obu kierunkach. W poniedziałek w godzinach porannych całkowicie zostanie zamknięta jezdnia prowadząca od strony ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Zemborzyckiej. Cały ruch pojazdów zostanie skierowany na drugą jezdnię, czyli tą prowadzącą w stronę ul. Jana Pawła II.

Jak wynika z projektu organizacji ruchu w tym miejscu, w ten sposób kierowcy będą jeździć do połowy przyszłego miesiąca. Dokładnie 13 lipca zamknięta zostanie jezdnia prowadząca w stronę ul. Jana Pawła II zaś ruch w obu kierunkach będzie się odbywał jezdnią prowadzącą w stronę ul. Zemborzyckiej. Plany zakładają, że potrwa to do 27 lipca.

Czy będzie to koniec trwających od kilku lat utrudnień w ruchu w tym miejscu? Na to pytanie obecnie nikt nie był w stanie nam odpowiedzieć.

(fot. lublin112)

Zobacz również

25 komentarzy

 1. hahaha jak narazie tylko dwa lata poślizgu 😀 Tyle lat ten kawałeczek robić ? żenada

 2. PKP PLK Lewa Szyna dogadała się z PKP PLK Prawa Szyna i razem wystąpiły do PKP PLK Trakcja Wisząca o zakończenie TEJ inwestycji w tym roku. Czekają jeszcze na decyzję PKP PLK Kamienie i Tłuczeń. . . . Ale mogę się mylić.

 3. skoro tak to czy janowska będzie przejezdna ( mało tego jeszcze kaufa otworzyl) wakacyjny sagon od jasnie pkp

 4. pisałem do PKP i olali mnie. A zadane było tylko pytanie do kiedy remont. Najśmieszniejsze jest to, że rzecznik zapytał mnie się jakie media reprezentuje, odpisałem, że nie jestem osobą prywatną i to nie powinno być zależne od odpowiedzi…i cisza…państwo w państwie, słabe.

  • Bo to był rzecznik PRASOWY, a Ty jako osoba prywatna powinieneś pisać do rzecznika OBYWATELSKIEGO ;))) W tym kraju każdemu niby na wszystkim zależy, tylko jakoś tak najniższym kosztem, raczej żeby wszystkim po prostu wydawało się, że nasz trud był duży, a w praktyce najlepiej żeby ktoś inny za nas zrobił, ale żeby poszło na nasze konto i do naszej kieszeni…

   • to niech Lublin112 jako przedstawiciele PRASY napiszą do rzecznika z pytaniem kiedy jest termin zakończenia remontu i tyle. Im już powinni odpowiedzieć skoro zwykłych ludzi olewają. Nie dziwie się czemu ta firma ma takie długi. Powinni to zlikwidować. I sprzedać.

 5. Dać tych miszczów w swoim fachu do budowy dróg !!!! Bedą robić i robić ,robota na całe życie

 6. mieszkaniec lubartowa

  PKP ,państwo w państwie i nic wiecej nie tzreba pisać .Robią co chcą i nie ma na nich bata .Podam przykład nadgorliwcow ze stacji PKP w Lubartowie ,gdzie przejazd kolejowy na ul Krańcowej jest zamykany ręcznie ,a ok kilometra od stacji jest przejazd przez obwodnicę ,zamykany przez automat .Otórz ten nadgorliwiec zamyka przejazd ręcznie na dobre kilka minut zanim automat zamknie przejazd na obwodnicy ,przez który to przejazd pociag przejezdza wczesniej niż przez ten zamkniety recznie .Wyjasni mi ktoś jaki to ma sens ? Bo brak tu jakiegokolwiek sensu i logiki ,ale co tam niech frajerzy stoją ,ja se zamknę pare minut wczesniej tak na wszelki wypadek zebym nie zapomniał i mogą mnie cmoknąć

 7. W Warszawie w tym czasie powstałyby wielopoziomowe estakady, a u nas…? ta inwestycja to zakała Lublina. Ja już zapomniałem jak przed remontami tędy się normalnie jeździło. Mam wrażenie że ten remont trwa od zawsze.

 8. Jeśli chcecie mieć pretensje to do PLK a nie do PKP bo dwie różne instytucje.

  • jak się pisze do rzecznika jednej czy drugiej „firmy” to powinien udzielić takiej informacji, że nie jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi i proszę się pytać „tu i tu”. A tu olewają człowieka na maksa. Nie te czasy już. Padnie to wszystko, wejdzie prywaciarz i zacznie się opłacać i podróżujący będą zadowoleni. Tyle w temacie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS