Kolejne zderzenie pojazdów w Lublinie. Tym razem na Czechowie (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się wieczorem na Czechowie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Uczestnicy postanowili porozumieć się bez wzywania policji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. Na odcinku pomiędzy ul. Braci Wieniawskich a al. Smorawińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brały udział seat i renault. Oba pojazdy jechały w kierunku ronda 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK. Kierujący seatem miał zaczepić o jadącego tuż obok renaulta.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Uczestnicy postanowili porozumieć się bez wzywania policji. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane – Artem)

Zobacz również

30 komentarzy

 1. Cyrk obwozowy Pana *** i jego kosmicznej załoga zza Buga terroruzuje Lublin w orzeszkach,czas na służby państwowe aby zwerfikowały te prawka im.Tam to oni chyba i na Miga nawet posiadają,ale po Czechowie nie umią jeździć.Widzę w tle Toyotę ? Czyżby to aby już nie przyjechał adwokat z ***?

 2. Za porozumieniem stron…hyhyhy.Pewnie ten z bolca w gacie już robił że drigówka ma przyjechać…ani „koziołka” na drzwiach ani kogucika z napisem taxi..to i pewnie machloje z licencją by się znalazły jak i z badaniami lekarskimi.Wemą się w końcy za tych ściemniaczy?!

 3. żeby spowodować kolizję na pustej ulicy z jedynym autem w promieniu kilometra trzeba mieć talent , brawo łon

 4. Apel do miłośników innowacyjnych firm napiszcie petycje do bolta ubera niech wam teraz sfinansuje zakup maseczek i testów na koronawirusa przecież zawsze mówiliście że podatki w Polsce są głupie i nie nowoczesna niech teraz innowacja was wspomoże przekazaliscie im chyba dosyć kasy pewnie ich stać na to powodzenia miłego dnia

 5. Cy nie można operować nazwami ulic? Kto wie gdzie jest rondo 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK ?

 6. Znowu kolizja z Boltem i ekspozycja ich logo na pierwszym planie? Taksówkarskie lobby w redakcji silne. Bądźcie konsekwentni i w przypadku zdazen z cierpami też pokazujcie logo korporacji, koniecznie z numerem bocznym. Żeby było wiadomo, z kim nie jeździć.

  • Taksówkarskie lobby – no karuzela śmiechu 🙂

  • Jakby kierowcy Bolta jeździli bezpiecznie nie mieliby takiej opinii. Sami zapracowali na to, że są postrzegani jeszcze gorzej niż złotówy. Złotówy też nie są święte, ale jednak odsetek jeżdżących bezpiecznie jest u nich wyższy niż w tych wozidełkach z aplikacji. I żeby nie było: ostatnie 2 zajechania na drodze miałem właśnie z taxi, ale i tak są moim zdaniem bezpieczniejsi i bardziej przewidywalni niż Bolty.

 7. Nie ma nic na temat kto jest sprawcą .Ale forumowi „eksperci ” wszystko już sami ustalili zaocznie i skazali sprawcę ,wiec to już raczej nie istotne .Brawo WY !!!

  • @romek przecież w artykule jest napisane kto sprawca, czytać ze zrozumieniem nie umiesz.

 8. nawet dzielna straz miejska poproszona o usunięcie panka umywa ręce. Poleca skontaktować się z firmą . Może jakieś tajne porozumienie ?

 9. Fryta to garów

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie
Gratka dla miłośników muzyki bluesowej. Dziś startuje „Chatka Blues Festiwal”