Kolejne zderzenie pojazdów w Lublinie. Tym razem na Czechowie (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się wieczorem na Czechowie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Uczestnicy postanowili porozumieć się bez wzywania policji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. Na odcinku pomiędzy ul. Braci Wieniawskich a al. Smorawińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brały udział seat i renault. Oba pojazdy jechały w kierunku ronda 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK. Kierujący seatem miał zaczepić o jadącego tuż obok renaulta.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Uczestnicy postanowili porozumieć się bez wzywania policji. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane – Artem)

Zobacz również

30 komentarzy

 1. Wszystkim tym „talentom ” powinni przyznać nagrody pienieżne ,za wyjątkowe zdolnosci zderzenia się na prawie pustych ulicach

 2. znowu bolc

 3. Czemu zamazujecie nazwy firm na samochodach , a błota nie zamazujecie ?

  • Bo to nie leży w ich polityce… Przecież to widać od dawna. Jeszcze napisz coś niepochlebnego o profesjonalizmie tego portalu to zaraz wyskoczy szacowna „redakcja” z napastliwą odpowiedzią

 4. Policja powinna zajac sie nielegalnym przewozem z urzedu. Takie panstwo prawa.

 5. Janusz komentarzy

  Ulice puste a „doświadczony i legalny” przewoźnik zawsze znajdzie powód do stłuczki.

  • Tam jest jeszcze baba. W tym kierunku bym szła. Może zmiana pasa a kobiety nie mają w zwyczaju patrzenia w lusterka boczne.

 6. Bolty powinny mieć L na niebieskim kwadracie.

  • i informacje, ze za kierownicą siedzi niepelnosprawny umyslowo

   • kierownik paleciaka

    idąc Twoim tokiem „rozumowania” to każde pełnoletnie BMW i AUDI też powinno mieć takie oznaczenie. Miałbyś na swoim aucie?..

 7. Hehe a skąd redakcja ma takie wiadomości?

 8. Po cholerę ten artykuł? Rozumiem że mało dzieje się w Lublinie i nie macie o czym pisać. W kolizji Bolt więc pewnie morderca, pijany albo coś innego skoro jak sami napisaliście:
  „Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Uczestnicy postanowili porozumieć się bez wzywania policji. Nie ma utrudnień w ruchu.”?
  Robicie piękną nagonkę na Bolta. Chyba że jest coś o czym czytelnicy nie wiedzą odnośnie tej kolizji? Coś ciekawego? Bo ja widzę kolizję jak większość która nie wpłynęła ani na czyjeś zdrowie, ani na ruch. Ba, nawet na pracę policji nie wpłynęło. Redakcjo, kompromitujecie się szukając sensacji w niczym.

  • Szanowny DdD, zrozumiałbym gdyby każdego dnia pojawiały się materiały o zdarzeniach drogowych z udziałem aut Bolt. Tymczasem jak sprawdziliśmy, od miesiąca nie było żadnego. Przez ten czas opisywanych było kilkadziesiąt innych zdarzeń. Więc jaka nagonka???? Z treści komentarza wynika, że jeżeli dojdzie do zdarzenia z udziałem pojazdu Bot, należy to ukrywać, gdyż to temat tabu. Inaczej od razu nieprzychylny komentarz w kierunku redakcji, z zarzutami o wyimaginowanej nagonce. Naprawdę kompromitacją, to jest wymyślanie tego typu tez.

   • @Redakcjo
    pomyślcie, czy aby na pewno jest Wam potrzebny hejt na Waszym forum, bo niektóre wpisy podchodzą pod pewne paragrafy.

  • stary bolcowiec ddd, poczuł się urażony ogólną opinią na temat szyku, jaki zadają jego koledzy na pustych ulicach miasta. Na chodniku pewnie koledzy, których wezwał na pomoc w negocjacjach. Oni też pewnie nie skumali, że chodnik, może i asfaltowy ulicą jednak nie jest. Ktoś z Policji mógłby przyjrzeć się sprawie poruszania samochodami po chodnikach?

 9. Co to za bur…..k ten DdD bardzo dobrze, że piszą o tych pseudo taxi Bolt tylko coś mało, bo praktycznie każdego dnia jakiś „bolec” ma kolizję.Nastepna święta krowa to Panek to co robią na drogach Lublina to szok.Tylko nie wiem czemu policja nic w tym temacie nierobi wystarczy 5min pojechać za autem tych firm i kierowca na co najmniej 3mie.wyeliminowany.

 10. Cyrk obwozowy Pana *** i jego kosmicznej załoga zza Buga terroruzuje Lublin w orzeszkach,czas na służby państwowe aby zwerfikowały te prawka im.Tam to oni chyba i na Miga nawet posiadają,ale po Czechowie nie umią jeździć.Widzę w tle Toyotę ? Czyżby to aby już nie przyjechał adwokat z ***?

 11. Za porozumieniem stron…hyhyhy.Pewnie ten z bolca w gacie już robił że drigówka ma przyjechać…ani „koziołka” na drzwiach ani kogucika z napisem taxi..to i pewnie machloje z licencją by się znalazły jak i z badaniami lekarskimi.Wemą się w końcy za tych ściemniaczy?!

 12. żeby spowodować kolizję na pustej ulicy z jedynym autem w promieniu kilometra trzeba mieć talent , brawo łon

 13. Apel do miłośników innowacyjnych firm napiszcie petycje do bolta ubera niech wam teraz sfinansuje zakup maseczek i testów na koronawirusa przecież zawsze mówiliście że podatki w Polsce są głupie i nie nowoczesna niech teraz innowacja was wspomoże przekazaliscie im chyba dosyć kasy pewnie ich stać na to powodzenia miłego dnia

 14. Cy nie można operować nazwami ulic? Kto wie gdzie jest rondo 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK ?

 15. Znowu kolizja z Boltem i ekspozycja ich logo na pierwszym planie? Taksówkarskie lobby w redakcji silne. Bądźcie konsekwentni i w przypadku zdazen z cierpami też pokazujcie logo korporacji, koniecznie z numerem bocznym. Żeby było wiadomo, z kim nie jeździć.

  • Taksówkarskie lobby – no karuzela śmiechu 🙂

  • Jakby kierowcy Bolta jeździli bezpiecznie nie mieliby takiej opinii. Sami zapracowali na to, że są postrzegani jeszcze gorzej niż złotówy. Złotówy też nie są święte, ale jednak odsetek jeżdżących bezpiecznie jest u nich wyższy niż w tych wozidełkach z aplikacji. I żeby nie było: ostatnie 2 zajechania na drodze miałem właśnie z taxi, ale i tak są moim zdaniem bezpieczniejsi i bardziej przewidywalni niż Bolty.

 16. Nie ma nic na temat kto jest sprawcą .Ale forumowi „eksperci ” wszystko już sami ustalili zaocznie i skazali sprawcę ,wiec to już raczej nie istotne .Brawo WY !!!

  • @romek przecież w artykule jest napisane kto sprawca, czytać ze zrozumieniem nie umiesz.

 17. nawet dzielna straz miejska poproszona o usunięcie panka umywa ręce. Poleca skontaktować się z firmą . Może jakieś tajne porozumienie ?

 18. Fryta to garów

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7556zł -0.18%
  • GBP 5.0101zł -0.36%
  • EUR 4.471zł -0.01%
  • CHF 4.1171zł -0.31%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach