690 680 960

Kolejne podpalenie Biedronki w Lublinie. Dziecko podłożyło ogień w kilku miejscach

Po raz kolejny w sklepie sieci Biedronka w Lublinie podpalono znajdujący się na półkach towar. Tak jak i w poprzednim przypadku, sprawcą okazało się dziecko.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu w sklepie sieci Biedronka przy ul. Magnoliowej w Lublinie. Około godziny 18 klienci oraz personel poczuli dym. Jak się okazało, paliły się ułożone na regałach produkty.

Z informacji, jakie udało nam się ustalić wynika, że pracownicy sklepu samodzielnie poradzili sobie z opanowaniem zagrożenia. Pożar został szybko ugaszony, nie wzywano też straży pożarnej. Ze względu na zadymienie, konieczna jednak okazała się ewakuacja ponad 30 klientów.

Od początku było pewne, że ogień nie pojawił się przypadkowo. Analiza nagrań z kamer monitoringu potwierdziła podejrzenia o celowym podłożeniu ognia. Sprawczynią okazała się dziewczynka w wieku ok. 10 lat. Udało jej się jednak oddalić.

Następnego dnia dziecko po raz kolejny pojawiło się w sklepie. Dziewczynka została od razu zatrzymana i o wszystkim powiadomiono jej rodziców. Sprawą zajmują się także policjanci.

To już kolejny tego typu przypadek w Lublinie w ostatnim czasie. W marcu zaczęły się palić kartony z towarem w Biedronce przy ul. Woronieckiego. Płomienie zdołał ugasić jeden z klientów za pomocą znajdującej się w sklepie gaśnicy. Wtedy ogień podłożył 14-latek.

(fot. policja – zdjęcie ilustracyjne)
2018-07-11 14:59:10

42 komentarze

  1. najwidoczniej biedronka to tak dobre sklepy ze podpalaja je nawet dzieci. he he. robole z biedry ugasili pozar..

  2. Pepper: na Magnoliowej miała być STOKROTKA A nie jakaś tam biedronka czy żabka ?

  3. Dla tamtych dwóch chłystków co podpalali wcześniej to największa obraza – porównanie ich z 10 letnia dziewczynką. Tak trzymać. Obciach na całe miasto. Znajomi już powinni robić sobie jaja w necie z ” Ogniowych Bohaterów „, z majtkami w zębach – bo w gaciach PUSTO jak we łbie!!!

  4. A to małe skur..******

  5. Jestem za aborcją i po problemie

  6. Uwalić wyrok na całościowe pokrycie szkód to „rodzice” przypomną sobie, że pomiota mają.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi