690 680 960

Kolejne dwa auta rozbite na rondzie z pniakiem. Przyczyną znów jest zignorowanie oznakowania (zdjęcia)

Kilkukrotnie powtórzone oznakowanie, dodatkowo wyróżniające się znaki i liczne czerwone linie na jezdni znów okazały się niewidoczne dla jednego z kierowców. Jedna osoba została poszkodowana.

30 komentarzy

 1. A jakie mandaty?

 2. Sprawcy powinni być skierowani na ponowny egzamin na pj

 3. Trzeba być ślepym żeby na tym rondzie w kogoś wjechać.

 4. zmienić to głoopie rondo w skrzyżowanie i zmienić organizację ruchu – pierwszeństwo dla tych co lecą solidarności i po kłopocie! czy to takie trudne?? ale niech się się tłukooo… eh myślenie nie boli urzędoli

  • Głupie rondo ? przecież to jest najprostsze skrzyżowanie jakie kiedykolwiek mogło powstać, jeżeli ktoś jest ślepy to żadne zmiany nie pomogą, i tu warto się zastanowić czy ktoś taki powinien prowadzić auto. Można by też postawić światła wszędzie ale i tak znajdą się tacy co przejadą na czerwonym, a może rogatki ? a nie przejazdy kolejowe i zamykające się przed nosem rogatki to też nie problem dla naszych wspaniałych kierowców 🙂

   • ale skoro nie ma tygodnia żeby nie było paru stłuczek to coś jest na rzeczy! winni są oczywiście dur ni kierowcy ! ich już nie zmienisz ale można coś zrobić żeby w końcu ten proceder ukrócic! Sam jeżdżę tam pare razy na tydzień i jestem bardzo ostrożny bo wariatów nie brakuje. 90% ruchu wali solidarność – mazowieckiego więc dać im pierwszeństwo . A mogę się założyć że liczba kolizji zmniejszy się +/- o 80-90%! bo to właśnie głównie oni generują te wypadki.

    • Kolejna sprawa tam jest przed skrzyżowaniem ograniczenie do 40 i znak ustąp pierwszeństwa, jeżeli wszyscy stosowali by się do tego co już tam jest, to nie było by takich sytuacji.

     • fakt tak że jest dobre oznaczenie , ale jak widać dla tych 0.5% co powodują wypadki nie wystarczające ;] Geneza jest prosta ! Po prostu trasa „sprzyja” rozpędzaniu się. Wygląda jak droga z pierwszeństwem i cyk kolizje gotowe. To mniej więcęj coś takiego jak zrobili przy wjeździe do świdnika : aleja lotników Polskich duża szeroka trasa wjazdowa. A jakiś czas temu wstawili mini rondo miedzy rejkowiza i klonową i nagle oni mają pierwszeństwo. Tylko o dziwo jakoś tam nie ma jakoś wypadków. Ale to pewnie dlatego że o wiele mniejszy ruch tam jest.

 5. Racja, co by nie zrobiono to i tak ślepi bądź zajęci telefonem albo nasi goście za oceanów czy za miedzy w coś przyceluja bo na pale wjeżdżają niewiedzac że nie mają pierwszeństwa!!! Ja musze stawać na stop, co mnie zwalnia i powoduje korki, bo jakąś cząstka nie potrafi przez najprostrze skrzyżowanie czyli rondo przejechać!!!!

 6. Renault wymusił ?
  Ten mercedes to mocno rozbity, nie wiem czy to dobrze czy źle, moż świetnie absorbuje energie chroniąc kierowce.

 7. KIEROWAĆ DO OKULISTY

  W Szczecinie są tylko tego typu ronda i kierowcy sobie radzą,a mieszka tam więcej mieszkańców niż w Lublinie.

 8. O jakie to fajne na środku ronda? To jakiś pniak? O dzwon………

 9. Swiatla, zmiana pierwszeństwa, przebudowa? Nic z tych rzeczy. Lepiej to zaorac, zasadzic trawe i zostawic odlogiem jak kilka lat temu. wypadkow nie bedzie. A najlepiej to chodzic pieszo, chociaz i tego niektórzy nie potrafia. A co dopiero pojechac do miasta, ktorego sie nie zna. Jak nie umiecie obserwowac drogi, znakow i otoczenia to nie wsiadajcie za kierman. We mnie tam baba wjechala co dzien w dzien jezdzi do pracy i mieszka na Choinach.. O czym to swiadczy? Pozostawiam wam do myslenia.

 10. Szkoły jazdy produkują kalekich kierowców. Uczą jak zdać egzamin a nie jak jezdzić zgodnie z przepisami, dlatego potem są takie zdarzenia, droga oznakowana a sierota nie wie kto ma pierwszeństwo.

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas