Niedziela, 28 czerwca 202628/06/2026
690 680 960
690 680 960

Kol. Prawiedniki: Młody kierowca wypadł z drogi i uderzył dachem w drzewo

Olbrzymie szczęście miał 20-latek, który wczoraj uderzył hondą w drzewo. Nie dość że samodzielnie opuścił auto, to na dodatek nic poważnego mu się nie stało.

16 komentarzy

  1. Honda to frajda dla rdzy, ale za to widzę ze w miarę bezpieczna,. Jedno mnie dziwi tylko 500 zł mandatu????! Jak by jechał z dowolną prędkością to by tak nie wyglądała ta Honda, zabrać prawko i tyle!
    Tym bardziej ze troszkę jest za młody.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia