Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta ugodzona nożem w brzuch w jednym z mieszkań w Lublinie. Trzy osoby zatrzymane

Wczoraj wieczorem w jednym z mieszkań przy ul. Górnej doszło do ugodzenia kobiety nożem. Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala, policjanci zatrzymali trzy osoby.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 23 w jednym z mieszkań przy ul. Górnej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 31-letnia kobieta została ugodzona nożem.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował kobietę do szpitala. Poszkodowana jest w ciężkim stanie. Mundurowi zatrzymali w związku z tą sprawą trzy nietrzeźwe osoby w wieku 21, 29 i 35 lat.

Cały czas trwają czynności w tej sprawie. Funkcjonariusze ustalają przebieg zdarzenia oraz udział w nim poszczególnych osób, które zostały zatrzymane. Wstępne czynności prowadzone są w kierunku usiłowania zabójstwa.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. Pewnie chcieli wątróbkę na zagrychę wziąć ??

 2. Była niezbyt chętna? Miejmy nadzieję, że wyjdie z tego. Ale na przyszłość może nie z każdym i zawsze.

 3. Dyrdymałko 112 (słownie: sto dwunasty)

  Zdjęcie ilustracyjne jest baaardzo sugestywne – teraz nawet przedszkolaki będą wiedzieć jakiego noża (bez zezwolenia, pói co) się używa, z „miłości” do mam. 😆

 4. Się bawi patologia…

 5. Obserwator politycznych

  Patologia bawi się za pieniądze podatników. Zawsze mnie zastanawia. Nie pracują a skąd biorą pieniądze na alkohol? Takiego państwa socjalnego nawet Marks i Engels nie wymyślili. Wszystkim się wciska ciemnotę że jesteśmy państwem kapitalistycznym a większości dziedzin życia gospodarczego i socjalnego wieje straszna komuną.

  • Przyznam, że mnie też wku…wia fakt, że jak ja chcę walnąć „setę” to wpierw muszę na nią zarobić, a patole dostają na to w formie plusów z m.in. moich podatków.

   • Nie irytuj się. Wszak sojal jest w calej UE. Jak ci nie pasi praca to jaki problem żyć z socjalu. Twoj wybór.

  • Ta „patologia” więcej zarabia od niejednej biurwy, i mniej pije, a idź zobacz ten „socjal” w rzeczywistości, bo duży to on jest tylko w umysłach kapitalistów

 6. Patole nie patole. Wazne jest zycie człowieka, w tym przypadku zycie sie zakończyło . Dziewczyna zmarla wczoraj w szpitalu.

 7. Ważne że z Lublina a nie jakaś przyjezdna ze wsi albo z małego miasta.
  Tylko Lublin to kultura!

Z kraju