Klub fitness w Lublinie – niska cena a jakość, czy to możliwe ?

Sieć klubów fitness Just GYM ma obecnie 9 klubów w całej Polsce. Jedna z siłowni jest w Lublinie w Parku Handlowym Tatary i ma ofertę skierowaną dla osób dbających o swoje zdrowie i chcących spędzić swój wolny czas na fitnessie. Just GYM Lublin oferuje w cenie karnetu OPEN całą ofertę klubu i dostęp do 12 unikalnych stref treningowych. Za 69 zł dostępna jest m.in. strefa cardio, strefa maszyn półwolnych, strefa cross, strefa sztuk walki i zajęcia fitness.

Najlepsza siłownia w Lublinie

Just GYM w Lublinie to klub fitness otwarty 24h – 7 dni w tygodniu – 365 dni w roku. Możesz dostosować swoją aktywność fizyczną do swoich planów dnia, a nie do godzin otwarcia klubu. Aby wejść do Just GYM w godzinach nocnych wystarczy tylko Twój odcisk palca. Zakup karnetu i przypisanie odcisku otwiera śluzy wejścia do siłowni o dowolnej porze dnia i nocy. Najpopularniejsze treningi odbywają się zarówno w strefie cardio, gdzie klubowicze mają możliwość przeprowadzić rozgrzewkę przed treningiem właściwym lub może zostać przeprowadzony trening biegowy. Ilość dostępnych sprzętów treningowych w strefie maszyn półwolnych, czy też w strefie crossfit lub w strefie sztuk walki, pozwala na przeprowadzenie wydajnego treningu realizującego założony cel fitnessowy.

Możesz wykorzystać nasze plany treningowe przygotowane dla klubowiczów lub umówić się bezpośrednio z naszymi trenerami personalnymi. Trener personalny dostępny w klubie w Lublinie pomoże dobrać trening do Twojego celu.

Gdzie w Lublinie zumba, zdrowy kręgosłup, joga, kickboxing ?

TERMINARZ ZAJĘĆ pomoże wybrać odpowiednie zajęcia fitness spośród całej bogatej oferty i to wszystko tylko za 69 zł. A Ty masz możliwość ćwiczyć ile razy chcesz w miesiącu i korzystać z różnych form aktywności w siłowni i klubie fitness w Lublinie. Odwiedź i porównaj naszą ofertę z dostępnymi na rynku lubelskim. Nasi managerowie wyjaśnią Tobie wszelkie niejasności, również te związane z zamrożeniem karnetu czy umową, którą możesz wypowiedzieć w każdym momencie z 2 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Just GYM LUBLIN

Park Handlowy TATARY

20-001 Lublin

ul. Mełgiewska 2A

tel. +48 577 660 480

email: [email protected]

www.justgym.pl

www.facebook.com/justgymlublin/

 

 

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9666zł -0.06%
  • GBP 4.9699zł 0.41%
  • EUR 4.4739zł 0.06%
  • CHF 4.2121zł 0.22%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”