Klub fitness i siłownia zamieniają się w „Kościół Zdrowego Ciała” i sklep

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami od dzisiaj nie mogą działać siłownie i kluby fitness. Krakowska siłownia znalazła sposób na ominięcie przepisów i zaprasza klientów na płatne testowanie sprzętu oraz spotkania w „Kościele Zdrowego Ciała”

72 komentarze

 1. A ja sobie chodzę do jakiegoś sklepu sportowego których pełno w galeriach handlowych i testuje sobie rowerki, hantle i inny sprzęt i za darmo 🙂

 2. To co robi branża fitness pokazuje jakie mają podejście do przestrzegania prawa – szkoda że życie innych jest przekładane głównie na pieniądze – ja rozumiem że może być ciężko – ale pandemii nie powstrzymamy robieniem wszystkiego wbrew prawu. Myślicie że za parę dni nie będą zamknięte zakłady kosmetyczne – fryzjerzy myślę że do piątku będziemy mieli następne obostrzenia. Jak nie przestaniemy myśleć że to zwykła grypa, że maski ograniczają nasze życie, że to zagrożenie jest niegroźne że to wszystko wina rządu to każdego z nas dotknie osobiście tragedia związana ze śmiercią swoją lub bliskiej osoby. Niestety dla niektórych każde odstępstwo od normy przyciąga ich uwagę dlatego są tak łatwo manipulowanie prze nauczycieli WF-u czy poirytowanych ratowników medycznych wylewających swoje żale na FB, czy masę grup zamkniętych czy już tak często wymienianej internetowej TV Niezależna.

  • ta, a ogniska zakażeń fryzjer i zakład kosmetyczny ?
   a kto niby bony na wakacje rozdawał ? fryzjerzy ? a może kosmetyczki ? albo siłownie i kluby fitness ?
   przecież wybory odbyły się – bo już było bezpiecznie.
   Kto ogłaszał te wybory jako bezpieczne ?

   • no to dalej a kto brał te bony fryzjerzy, kosmetyczki, instruktorzy z siłowni – dlaczego brali i jeździli ? Tak mocna uwierzyli władzy ? Dalej jak to TVN robi reportaże że wszyscy się na jarka patrzą jak ten bez maski chodzi i nie chcą zakładać masek – a później mówią że to wina władzy – ja już tej hipokryzji nie rozumiem. Plują na Kaczyńskiego i rząd że pandemia to ich wina a później przykład dają że jarek bez maski to i oni bez maski będą chodzić !

 3. Nie uczęszczam na siłownie, ale strasznie mnie to wkur..ia, że chcą zamykać tego typu miejsca.
  Odbierają ludziom dostep do sportu itp, a tymczasem kościoły wypełnione po brzegi np. podczas pogrzebów, księża masek nie noszą mimo kontaktu z setkami osób

 4. Ale ładne nogi. Do ośrodka uchodźców w Niemczech ją wysłać, ale już!

 5. Brawo, brawo, brawo i jeszcze raz brawo!
  A jak się komuś nie podoba, to niech siedzi w domu. Aha, za to cmentarze oczywiście powinny być pozamykane na cztery spusty. O!

 6. Mała, zamknięta przestrzeń. Delikwenci bez masek. Wysiłek fizyczny, a co za tym idzie ogromna emisja aerozoli z kulfona i japy. Idealny przepis na łapanie SARS-CoV-2. Właścicielom tych przybytków chodzi o biznes. Wali ich zdrowie karka i babci karka. Ta pandemia to jest wojna, egzystencjalne zagrożenie dla społeczeństwa. W grudniu zatęsknimy za czasem, gdy było tylko 10k zarażeń na dobę.

 7. Wszystkie otyłe zady i rurkowce podnoszą alarm.

 8. co za baran to wymyślił ,żeby być Kościołem to trzeba go zarejestrować w UG,a jaki urzędnik im to zrobi.Jak im dop… kary to zejdą na Ziemię.

  • „co za baran to wymyślił ,żeby być Kościołem to trzeba go zarejestrować w UG,a jaki urzędnik im to zrobi.Jak im dop… kary to zejdą na Ziemię.”
   Musisz zarejestrować? Doczytaj przepisy…
   Po za tym, oni otwierają kościoły (domy modlitewne), a nie Kościoły (związki wyznaniowe). 🙂
   Ma to szansę wypalić, do momentu, aż nie zostanie wprowadzony zakaz uczestnictwa w nabożeństwach, a na to nie mogą sobie pozwolić panowie z Wiejskiej, bo propaganda w postaci TV to zdecydowanie za mało by otumanić wyborców przed następnymi wyborami…

 9. Jak można zamknąć siłownie gdzie teraz dilerzy będą się spotykać.

  • „Jak można zamknąć siłownie gdzie teraz dilerzy będą się spotykać.”
   Tam, gdzie zwykle.
   Szkoły wciąż otwarte…

 10. Tyle kasy wydane na sterydy plus nowe dziary gdzie ja się teraz pokaże i komu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą