Środa, 24 lipca 202424/07/2024
690 680 960
690 680 960

Klient zwymiotował w Aqua Lublin. Większość atrakcji wyłączono z użytkowania

Zamknięta została większość atrakcji w Aqua Lublin. Jest to spowodowane koniecznością przeprowadzenia dezynfekcji po tym, jak jedna z osób zwymiotowała.

W kompleksie Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie można korzystać tylko i wyłącznie z małej części aquaparku. Basen olimpijski jest zamknięty z powodu corocznej konserwacji, pozostałą zaś część atrakcji trzeba było wyłączyć z użytkowania po incydencie, jaki miał tam miejsce.

Jeden z klientów źle się poczuł i zwymiotował. Choć miało to miejsce poza basenem, to jednak ze względów higienicznych zapadła decyzja o zamknięciu tej części aquaparku. Przeprowadzona tam zostanie dezynfekcja.

W związku z tym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji obniżył ceny biletów na wstęp do Aqua Lublin.

(fot. MOSiR – zdjęcie ilustracyjne)

14 komentarzy

 1. Dobrze, że jak nasikał, to nie było widać i nie trzeba było robić dezynfekcji. Ehh, biedak nie zdążył wyjść z wody. Ciekawe tylko, kto zapłaci za dezynfekcję i wyłączone z funkcjonowania baseny 🙂

  • Przecież jest napisane że zrobił to po za basenem… Niby aqua miała obciążać klientów, ale w tym przypadku to tak trochę słabo by wyglądało. Każdemu może się zdarzyć, to nie to samo co celowo załatwić się do basenu bo do klopa za daleko…

   • każdy kto źle się kiedyś czuł wie, że zarówno sra czka jak i wymioty to nie jest kwestia sekund i „złe samopoczucie” daje o sobie znać dużo wcześniej… ale najwyraźniej taki ktoś ma to w d… idzie do basenu na kacu lub chory i później „zdarzyło się”… to wstyd na całą Polskę… Kiedyś byłem w „akle” raz bo dzieci były ciekawe i jak obserwowałem jaka ilość niedomytych, spoconych bab i chłopów, walą na basen omijając szerokim łukiem prysznice i przeskakują miejsca dezynfekcji stóp… bo po co…? i tak zaraz się odmoczy i „wymyje” w basenie… to mi włosy dęba stanęły i już tam nie chodzimy. Dziwne, że dotyczy to głównie „akły” i kilku innych pływalni… miasta inspiracji…

 2. A nie można go i jego opiekunów ,obciążyć kosztami naprawy.Można.

  • Pan w czerwonych slipkach proszę nie sikać do basenu – krzyczy ratownik.
   Ale wszyscy sikają – odpowiada.
   No tak ale tylko pan z trampoliny!

 3. co sie dzieje z tymi ludzmi? myślę, że takie potrzeby odczuwa się dużo wcześniej… ile razy jeszcze będzie taka sytuacja?

 4. Hahaaa, pewnie nie mógł się zesr.ać a dusił mocno wiec się zrzygał ! Lublin, miasto masturbacji

  • Buhaha, to już u nas w stawie z rybami czyściej, miastowe mają z nas bekę, ale sami są gorsi od ostatnich wsiurów.

 5. Dawno, dawno temu żeby korzystać z pływalni na 'WOSTIWIE” ( Nie wiem jak dziś to się nazywa ) potrzebne były badania lekarskie, powtarzane co 2 lata. Dzisiaj każdy ćwok – trzeźwy czy pijany, zdrowy czy chory może korzystać z pływalni, basenów, i innych wynalazków. Przez takiego tłumoka całe miasto w wakacje ma ” przerąbane” Powinien za to wszystko sam zapłacić . Następnym razem nie będzie pchał się między d… , a papier .

 6. polska ,kraj fikcyjnych badań i chorych przepisów

  Volf ,dziś nic nie jest potrzebne…a nawet gdyby było to wszyscy wiemy jak wygladają takie „badania „….”zdrowy nic nie dolega ? ….tak oczywście ….nalezy się dwieście złotych …następny proszę ” …..

 7. dlatego między innymi – nie chodzę do publicznych pływalni/ spa. Wiele zagrożeń. Ale każdy ma wybór.

 8. Co za bydło. Nahla się i idzie na basen A potem zyga.

 9. ................

  Tylko tam się dzieją takie cuda. Zawsze komuś coś „wypadnie” 😉

 10. zarzygana świnia

Z kraju

Sport