Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kierujący BMW poszukiwany, pasażer z narkotykami. Zaczęło się od przekroczenia prędkości

Policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, bo jego kierowca za szybko jechał. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany, zaś pasażer pojazdu miał przy sobie narkotyki.

Pod koniec tygodnia policjanci prowadzili pomiary prędkości w Kocku. W pewnym momencie zatrzymali jadące BMW, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość.

Za kierownicą auta siedział 31-letni mieszkaniec Miedzyrzeca Podlaskiego. W trakcie sprawdzania w policyjnych bazach danych, okazało się, że mężczyzna był poszukiwany za przestępstwa przeciwko mieniu.

W trakcie kontroli mundurowi zauważyli, że pasażer auta, 24-latek z gminy Międzyrzec Podlaski, nerwowo się zachowywał. W związku z powyższym policjanci przeszukali mężczyznę. Okazało się, że w kieszeni spodni posiadał 3 woreczki strunowe z białym proszkiem oraz jeden woreczek z suszem roślinnym. Po sprawdzeniu narkotestem okazało się, że te substancje to amfetamina oraz marihuana.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do lubartowskiej komendy. Poszukiwany 31-latek został przekazany policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, natomiast 24-latek odpowie za posiadanie substancji narkotycznych. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublni112.pl\ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. kałdi bmw i bolt powinny być codziennie wyrywkowo badani. Non stop.

 2. prawo jazdy za jajka

  Haha, przynajmniej policja ma proste zadanie w wyłapywaniu degeneratów – wystarczy kontrolować BMW 😀
  Tam nie tylko kierowca jest na bakier z prawem, ale również pasażerowie 😀

 3. Niemożliwe że wywęszyli. Ktoś chłopaków nie lubi

 4. Tych w gajerkach na wyższych stanowiskach czy w białych kitlach też powinni kontrolować. Tylko wtedy o połowę by się personel zmniejszył.

 5. kierowca bombowca

  Kumulacja , lub jak kto woli 3w1.

Z kraju

Sport