Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kierująca mitsubishi dachowała w rowie. Kierowcy uważajcie na marznące opady! (zdjęcia)

Padający marznący deszcz daje się we znaki kierowcom w regionie. Wczoraj doszło do groźnego zdarzenia drogowego na trasie Łuszczów – Kijany. 23-latka kierująca pojazdem osobowym wpadła w poślizg i dachowała w przydrożnym rowie.

– Obecna pogoda sprawia, że warunki na drodze są nieprzewidywalne. W nocy może nas zaskoczyć mżawka. Z kolei rano pośpiech związany z dotarciem do pracy, przymrozki oraz związana z tym śliska nawierzchnia drogi są bardzo niebezpieczne i mogą prowadzić do nieszczęścia. Przekonała się o tym 23-latka, która wpadła w poślizg a następnie dachowała – informuje młodszy aspirant Izabela Zięba z łęczyńskiej Policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach porannych. Dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na trasie Kijany – Łuszczów miało miejsce dachowanie pojazdu osobowego marki Mitsubishi. W rejonie zdarzenia interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z łęczyńskiej drogówki, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że 23-latka nie dostosowała prędkości do panujących i jednocześnie trudnych warunków na drodze. W wyniku tego straciła panowanie nad pojazdem, a następnie dachowała. Kierująca była trzeźwa i na szczęście nie wymagała hospitalizacji.

Kierująca mitsubishi dachowała w rowie. Kierowcy uważajcie na marznące opady! (zdjęcia)

fot. nadesłane Bartłomiej

 

Kierująca mitsubishi dachowała w rowie. Kierowcy uważajcie na marznące opady! (zdjęcia)

fot. Policja Łęczna

 

Kierująca mitsubishi dachowała w rowie. Kierowcy uważajcie na marznące opady! (zdjęcia)

fot. Policja Łęczna

8 komentarzy

  1. Bardzo szybki w nogach

    Co się dziwić że tyle wypadków pośpiech wszystkiemu winien eh

  2. ZA UTRZYMANIE TEJ DROGI OSOBA ODPOWIEDZIALNA POWINNA ZAPŁACIĆ CAŁOŚĆ KOSZTOW ZAISTNIAŁYCH TAM ZDARZEN BO TO CO SIĘ TAM DZIEJE TO JEST ZGROZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,A NASTĘPNY PUNK TAK NIEBEZPIECZNY JEST W LASKU ZA FIRMĄ TRANSKOBET.NADMIENIĘ ŻE 4 LATA TEMU ZGINEŁO TAM NIEWINNE DZIECKO BO WARUNKI BYŁY NA TEJ DRODZE BYŁY TAM PODOBNE DO WCZORAJSZYCH.CZAS NAJWYŻSZY ROZLICZYĆ ODPOWIEDZIALNE ZA TO OSOBY,ALE POLICJANTOWI NAJLEPIEJ POWIEDZIEĆ ŻE TO KIEROWCA NIE DOSTOSOWAŁ PRĘTKOŚCI DO WARUNKÓW A NIE ZAWINILI DROGOWCY.

  3. tak bez mandatu żeby dziurę zapchać… w poślisg można wpaść i przy wleczaniu się . zdm powinni dostać mandat za to że ich zima znowu zaskoczyła

  4. Kierująca mitsubishi dachowała w rowie. Kierowcy uważajcie na marznące w rowach odpady!

  5. To fakt Lyczna chyba mocno oszczędza bo już od kilku dni nic tam się nie robi przedwczoraj jechalem po 22:00 w tamte okolice szklanka na łyżwach można było jechać akurat tuż przede mną aauto wpadło w poślizg i zaliczyło rów i latarnie. A co do kierujących z tamtych okolic dla nich ograniczenie prędkości jest wtedy gdy nagle wyrośnie drzewo słup albo tir na czoło. A co do odszkodowań też uważam że organ odpowiadający za złe warunki drogi lub na drodze powinien pokrywać wszelkie szkody. Ale to nie wina organu że tak nie jest tylko nieświadomych ludzi. Pozdrawiam

  6. Grażyna, nie wsiadaj więcej

  7. Jechałam wczoraj tą trasą…zgroza, Charlęż, Bystrzyca to samo ,lodowisko.Przez Bystrzycę na 2… szybciej strach ,w razie hamowania.

  8. Drogowcy się nie popisali ale jak widać że jest bardzo ślisko (foto) to trzeba jechać powoli i wszystkie manewry wykonywać subtelnie i delikatnie jak na kobietę przystało

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo