Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowcy Bolta zwrócili uwagę na podejrzane auto. Aby nie doszło do tragedii postanowili działać

Kierowcy wykonujący przewóz osób w ramach aplikacji Bolt widząc, jak duże zagrożenie stwarza kierujący mazdą, stanowili natychmiast działać. Zajechali mu drogę i uniemożliwili dalszą jazdę. Obywatel Zimbabwe był pijany.

Wszystko wydarzyło się w nocy ze środy na czwartek w Lublinie. Około godziny 3:15 kierowcy poruszający się ul. Nadbystrzycką zwrócili uwagę na mazdę, która jechała wężykiem. Podejrzewając, iż siedzący za kierownicą mężczyzna może być pijany, powiadomili o wszystkim policję.

Pojazd odjechał w kierunku ul. Jana Pawła II, następnie wjechał w ul. Diamentową. Tam zareagowali kierowcy wykonujący przewóz osób w ramach aplikacji Bolt. Widząc, jak duże zagrożenie stwarza kierujący mazdą, stanowili natychmiast działać. Zajechali mu drogę i uniemożliwili dalszą jazdę.

Jak się okazało, 38-letni obywatel Zimbabwe był pijany. Alkomat wykazał 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zatrzymane zostało już prawo jazdy, zaś auto trafiło na policyjny parking. Niebawem kierowca mazdy usłyszy zarzuty.

(fot. nadesłane)

20 komentarzy

 1. Wykańczają konkurencję.

 2. Myślałem że go zgwałcili

 3. Ej o co z nimi chodzi? Bo ci Zimbabweńczycy to już chyba kolejny raz jeżdzą pijani? Albo to ten sam typ albo policja powinna ich mocniej trzepać.
  Bolty pamiętajcie, was też obowiązują przepisy ruchu drogowego

  • „Kierowcy wykonujący przewóz osób w ramach aplikacji Bolt widząc..”
   Wystarczy przeczytać wstęp ze zrozumieniem i nie czepiać się (teraz) Bolt-a, bo oni są tu bohaterami a nie czarną owcą, baranku 😉

 4. Wydalić z kraju popełnił przestępstwo. Tak trzeba zwalczać nielegalne pobyty.

 5. A czemu oni uważali że jest pijany? On po prostu omijał studzienki i dziury na naszych wspaniałych ulicach.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo