Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca volkswagena nie zatrzymał się do kontroli. Był nietrzeźwy, znieważył policjantów

Parczewscy policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Mężczyzna był agresywny, co więcej znieważył mundurowych. Wkrótce za wszystkie czyny odpowie przed sądem.

W nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Przewłoka parczewscy policjanci zauważyli pojazd marki Volkswagen, którego kierujący na widok radiowozu skręcił w boczną ulicę.

Mundurowi postanowili sprawdzić, dlaczego kierowca zachował się w ten sposób. Będąc już za jego pojazdem funkcjonariusze wydawali w trakcie jazdy sygnały do zatrzymania, jednak kierowca nie miał zamiaru się zatrzymywać, tylko zaczął przyspieszać.

Po kilku minutach ucieczki, kierowca volkswagena wjechał na teren jednej z posesji i tam został zatrzymany przez mundurowych. 25-latek w trakcie zatrzymania był agresywny i znieważył policjantów. Badanie przeprowadzone alkomatem wykazało u niego prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Mieszkaniec gminy Stary Brus trafił do policyjnej celi. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty i może na dłużej trafić za kratki. Będzie odpowiadał za znieważenia funkcjonariusza na służbie, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie do kontroli drogowej

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Lpa – wszystko jasne .

  2. Jak powie że jest gejem uniknie kary.

    • Dlatego znieważył policjantów, chciał się z którymś umówić albo klepną po pośladkach???

    • Nie wiem, czy uniknie kary, jak powie, że jest gejem, ale jak pokaże legitymację działacza PiS-u, to na pewno.

  3. POdobno dał łapówkę

Z kraju

Polityka i społeczeństwo