690 680 960

Kierowca Bolta zgubił się wioząc pasażera. Nawet nie zwolnił przed skrzyżowaniem, zderzył się z toyotą (zdjęcia)

Wioząc pasażera zgubił się mimo uruchomionej nawigacji i pojechał w inny rejon miasta. Wracając nawet nie zwolnił przed skrzyżowaniem. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z toyotą.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Długiej i Wyzwolenia z ul. Wilczą w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: honda i toyota. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hondą obywatel Zimbabwe jechał ul. Wilczą. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z toyotą, której kierowca poruszał się ul. Wyzwolenia w stronę ul. Krańcowej.

Jak wyjaśniał nam pasażer hondy, zamówił on przejazd sprzed galerii Plaza w rejon ul. Sulisławickiej. Kierowca pojechał jednak na ul. Kunickiego. Tam krążąc po osiedlowych uliczkach dwukrotnie się zgubił. Nie rozumiał też nic po polsku. Kiedy w końcu ruszył we właściwym kierunku, nawet nie zwolnił wjeżdżając na skrzyżowanie.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Teraz pracują tam policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

60 komentarzy

  1. Dobrze, że nie trafił na tego kibica Motoru co tego chłopaczka z Hrubieszowa oklepał (ta sytuacja, że szukał tablic rejestracyjnych, gonił kierowcę Bolta i krzyczał, że Motor Lublin to jego drużyna). Afrykańczyk mógł mieć nieciekawie już na samym wejściu, a co powiedzieć gdyby takiemu rodowitemu Lubelakowi zafundował wycieczkę po Lublinie i na dodatek nic nie rozumiał po polsku…

  2. Studiują w Polsce i po polsku nic nie rozumieją???

    • uczelnia dostaje kasę, promotor (opiekun – dziekan ) też, egzamin po angielsku więc co się dziwisz że nie rozumie. Bo taniej szkolić u nas niż gdzie indziej.

  3. Bardzo dobrze ze jest Bolt. Ludzie moga taniej jeździć. Nie słuchajcie idiotów którzy coś tam gledza. A najlepszy jest dyżury błazen, z nieckiem pianki na piwie.

  4. No zdarzają się ciężkie przypadki w Bolcie. Ostatnio dziewuszka (pomijając że siedziała za fajerą jakby czekała wystraszona na egzaminatora) też poleciała w zupełnie przeciwnym kierunku. Z początku się nie odzywałem, ale w końcu pozwoliłem sobie zauważyć że jedzie w nie tą stronę mimo nawigacji, to stwierdziła że szuka miejsca do nawrotki. Mogła to juz zrobic zrobić 5x, nie wspominając o tym że od razu powinna pojechać dobrze mając przed nosem mapę, ale poleciała 2km na około przewalając się w międzyczasie na czerwonym, czego chyba nawet nie wyczaiła. Później jeszcze skręt w prawo z pasa do jazdy w lewo wcinając się innym kierowcom i meta. Technika jazdy na naciąganą tróję, 2x ciężki „fakap” i takie osoby ludzi wożą. Jak ten przybysz z Afryki…. NIe chcę wszystkich Bolciarzy wrzucać do jednego wora, ale ktoś powinien czuwać nad tym, kogo sie zatrudnia. Jak nie dziecko co ledwo chyba kwity odebrało, które z takimi umiejętnościami powinno jeździć najwyżej z „L”-ką na dachu a nie z kogutem taxi, to jakiś przybysz CH wie skąd, który w domu może kury boso po podwórku ganiał a tu nagle wielki szofer. Kręcić kierownicą to nie wszystko żeby jeździć.

    • Wymogi 1 rok PJ, badania można w dzień zrobić, to co się dziwisz iż nie mają pojecia o kierowaniu autem jak i o PoRD.

  5. widac w Zimbabwe wszystkie skrzyzowania maja pierszenstwo dla tego kto jedzie szybciej i wieksza fura LOL

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli