Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW z narkotykami. Z kontroli drogowej trafił prosto do zakładu karnego

Bialscy policjanci zatrzymali 35-latka, który kierował BMW po użyciu narkotyków. Był poszukiwany, a w kieszeni miał amfetaminę. Policjanci ujawnili też narkotyki w miejscu jego zamieszkania.

W sobotnie popołudnie w miejscowości Woroniec w powiecie bialskim funkcjonariusze drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę pojazdu osobowego marki BMW. Jej powodem było przekroczenie dozwolonej prędkości przez siedzącego za kółkiem 35-latka.

– Szybko jednak okazało się, że nie jest to jedyne przewinienie na koncie kierowcy „ze zbyt ciężką nogą”. Policjanci ustalili, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Dodatkowo w kieszeni mężczyzny policjanci ujawnili biały proszek. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Narkotyki ujawnili też w miejscu jego zamieszkania – relacjonuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Mundurowi skontrolowali również stan, w jakim znajdował się kierujący BMW.

– Badanie potwierdziło obecność narkotyków w jego organizmie. Od mężczyzny pobrana został krew do badań na zawartość substancji zabronionych. 35-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Odpowie też za kolejne przewinienia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

3 komentarze

  1. trzeba być niedorozwojem żeby dać się tak zrobić

  2. Tyle przewinień przy jednej kontroli

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport