Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca autokaru łamał przepisy, nagrali go policjanci. Dostał spory mandat (wideo)

Policjanci tomaszowskiej drogówki zatrzymali kierującego autokarem 52-latka, który na krajowej siedemnastce łamał przepisy ruchu drogowego. Mężczyzna spotkanie z mundurowymi zakończył otrzymaniem mandatu w wysokości 2500 złotych i 25 punktów karnych.

Wczoraj w miejscowości Tarnawatka w powiecie tomaszowskim, na drodze krajowej nr 17 policjanci z drogówki zauważyli autokar marki Mercedes, którego kierowca wyraźnie nie zwracał uwagi na przepisy ruchu drogowego. Co chwil popełniał rażące wykroczenia.

– Najpierw wyprzedził na skrzyżowaniu innym pojazd, po czym jadąc dalej zrobił to samo na przejściu dla pieszych – relacjonuje aspirant Monika Ryczek z tomaszowskiej Policji.

W związku z tym mundurowi postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 52-letni obywatel Ukrainy.

– Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany mandatami karnymi o łącznej wysokości 2 500 zł, a do ewidencji kierujących wpłynęło mu – aż 25 punktów karnych. Funkcjonariusze zarejestrowali całe zdarzenie na wideorejestratorze – dodaje aspirant Monika Ryczek.

26 komentarzy

  1. Mam nadzieję że policja trafi jeszcze gościa z busa świdnik-lublin o numerze LU288WJ – drań nie zna kolorów świateł i koło gali w Lublinie tak się spieszył na nowy dworzec że przejechał na czerwonym i prawie przód by mi urwał w samochodzie… szczerze mu życzę zatrzymania prawka

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport