Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca audi nie zatrzymał się na stop-ie, śpieszyły się na porodówkę

Policjanci z Kazimierza Dolnego pomogli kierowcy audi w bezpiecznym dotarciu do szpitala. W pojeździe znajdowała się kobieta, która zaczęła rodzić.

W miniony weekend policjanci z Kazimierza Dolnego zauważyli na jednej z ulic miasta kierowcę, który nie zatrzymał się przed znakiem stop. Jak się okazało, mężczyzna wiózł do szpitala żonę, będącą w trakcie porodu. Sytuacja była bardzo poważna, liczyła się każda minuta. Policjanci natychmiast podjęli pilotaż.

Jednocześnie za pośrednictwem dyżurnego przekazali informację o pacjentce do szpitala w Puławach, aby personel mógł się przygotować i jak najszybciej udzielić kobiecie pomocy.

Po kilkunastu minutach, poprzedzana policyjnymi sygnałami rodzina była już w szpitalu. Poza dwoma funkcjonariuszami, do szpitala dotarły już…trzy osoby.

Dzielna mama i jej nowo narodzony synek trafili pod opiekę personelu medycznego. Lekarz dyżurny określił stan pacjentki i jej dziecka jako bardzo dobry.

(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. czyżby policja czyhała przy tym znaku na frajerów?

 2. Policjanci zwrócili uwagę na to, że ktoś nie zatrzymał się na STOPie? Nie żartujcie. Obstawiam, że nawet 75% kierujących nie zatrzymuje się na STOPie.

 3. „Sytuacja była bardzo poważna, liczyła się każda minuta.” – bo przy porodzie trwającym 10-20 godzin te kilka minut ma jakieś znaczenie. Przecież potem w poczekalni czekali kilka godzin.

  • Franiu proszę cię jeśli nie masz pojęcia o czymś to się nie udzielaj. Czy myslisz ze kobietą to słonica. Chcesz zabłysnąć to się brokatem posyp

  • Widze Franiu ze jesteś bardzo uzdolniony specjalista od wypadków, zna sie na prawie,przepisach ruchu drogowego,samochodach, a tu proszę taka wisienka na torcie znawca położnik amator.

  • ⭐⭐⭐☆☆☆

   Matka Frania chodziła z nim na wpół wyklutym jeszcze krowy wydoić, usiadła mu na głowie i dlatego jest taki „wyjątkowy” machamy Franiowi?

 4. I to pewnie urodził się teraz przyszły policjant z powołania ?

 5. porod nie wyglada tak jak na filmach od momentu odjscia wod do porodu miże minac wiele godzin
  powinien dostać mandat

  • Nastepny znawca od porodów

  • Jak byś czytał ze zrozumieniem a nie głupio komentował to byś wiedział że dziecko się urodziło w aucie. No ale po co ?

  • „powinien dostać mandat” za przewożenie dziecka bez fotelika? 😀 „do szpitala dotarły już…trzy osoby” Dobrze, że nie na Ciebie trafili, bo Ty zamiast pomóc dotrzeć do szpitala dał byś mandat, a jak w trakcie wypisywania mandatu mały by się urodził to zabronił byś dalszej jazdy bez fotelika? Porodu też byś nie przyjął bo byś powiedział, że to fikcja „porod nie wyglada tak jak na filmach”

 6. Tegp typu akcje nawet niesa śmieszne.
  I ze policja daje się wciągać w takie głupoty. Kiedyś to by było nie do pomyślenia. Kobieta rodzi kilka godzin i naprawdę taka asysta jest godna pożałowania. Wręcz to obciach.

 7. Do znafcuw …
  Moja żona jak zaczęła rodzić to jeszcze na 2 tygodnie na wczasy polecieliśmy.. wróciliśmy dopiero urodziła…

 8. Ciekawe czy mandat darowali bo pewnie jakiś chcieli wlepić jak za trzymywali.

 9. Każdy poród wygląda inaczej. Jeden prawie dobę, a drugi godzinę. Dwa razy rodziłam.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo