690 680 960

Karambol na DK 63. Cztery osoby w szpitalu po zderzeniu pięciu aut AKTUALIZACJA

Pięć samochodów zderzyło się w miejscowości Gołaszyn w powiecie łukowskim. Do szpitala przewieziono trzy osoby.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 17:30 w miejscowości Gołaszyn w powiecie Łukowskim. Na drodze krajowej nr 63 z Łukowa do Siedlec zderzyło się pięć samochodów osobowych. Ze wstępnych informacji z miejsca zdarzenia wynika, że wszystkie auta jechały w kierunku Łukowa. Kierowca pierwszego z aut, zatrzymał się by wykonać manewr skrętu w lewo. Za nim zatrzymały się kolejno: bmw, renault megane, peugeot i toyota z przyczepką.

Jadący jako ostatni kierowca mazdy nie zachowując ostrożności podczas kierowania z impetem uderzył w tył przyczepki. Siłą uderzenia była tak duża, że stojące auta za koleją wpadały na siebie. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala zostały przetransportowane cztery osoby, podróżujące pojazdami biorącymi udział w wypadku. Jak nas poinformowano, na szczęście nie doznały poważniejszych obrażeń ciała.

Przez ponad dwie godziny ruch w miejscu zdarzenia był całkowicie zablokowany. Wprowadzono objazd przez okoliczne miejscowości. Obecnie nie ma już utrudnień. Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.


Większy widok mapy

(fot. Łuków24)
2015-05-09 20:24:35

8 komentarzy

  1. Moje audi 🙁 nowy nabywca się nie nacieszył. Szkoda…

  2. No więc, po pierwsze to BMW zatrzymało się bo inne auto przed nim skrecalo, po drugie nie było tam żadnego audi, ostatnim i zarazem sprawcą zdarzenia była mazda 6 która nie zauważyła zatrzymanych aut. A do szpitala trafiły 4 osoby a nie trzy. Pozdrawiam. P.S tak byłem jednym z uczestników (kierowca BMW)

  3. Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu pięciu aut – wyraźna dysproporcja.
    Proponuję powtórkę.

  4. Tylko spojrzalem na zdjecie i na mysl mi przyszło ptanie -czy w tej samorobce sprawne było oswietlenie?

  5. Co do przyczepki po pierwsze była zarejestrowana i regularnie opłaca wszystko było w niej sprawne więc nie piszcie takich komentarzy jeśli nic na ten temat nie wiecie.

  6. Odpowiadam na pytanie.PRZYCZEPKA KTÓRĄ WIDAĆ NA ZDJĘCIU POSIADA HOMOLOGACJĘ,BYŁA ZAREJESTROWANA,MIAŁA OPŁACONE OC I BYŁO W NIEJ SPRAWNE OŚWIETLENIE.KRÓTKO MÓWIĄC BYŁA SPRAWNA I PRZYSTOSOWANA DO RUCHU DROGOWEGO a pytający to chyba siedzi przed kompem i szuka artykułów i pytań aby się dowartościować

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska