Kandydat do sejmu z naszego regionu z banerów wyborczych będzie robił torby. Każdy może ją otrzymać

Z banerów wyborczych szyte będą mocne i praktyczne torby na zakupy, zaś materiały, których nie da się w ten sposób przerobić, mają trafić do schronisk dla zwierząt. Artur Soboń zapowiedział, że zaczyna sprzątanie po swojej kampanii wyborczej.

W środę kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu z naszego regionu Artur Soboń zaprosił dziennikarzy na spotkanie poświęcone ekologicznemu podsumowaniu kampanii wyborczej oraz jej praktycznego aspektu. Jak tłumaczył, ma to być prawdziwy hit jesiennej kampanii. Zapowiedział, że żaden z banerów wyborczych, jakie jego sztab umieścił przy ulicach czy też chodnikach, nie zostanie wyrzucony na śmietnik.

Wiceminister inwestycji i rozwoju wyjaśnił, że nie będzie czekał aż wybory się zakończą, a tym bardziej wykorzystywał ustawowe 30 dni na usunięcie wszystkich materiałów związanych z kampanią. Sprzątanie ma zacząć już teraz, a banery nie będą czekały miliony lat na rozłożenie się na wysypiskach śmieci, lecz zostaną przerobione na torby na zakupy.

Ekotorby będą dostępne dla każdego w biurach poselskich Artura Sobonia. Poseł zapewnia, że mają być mocne i praktyczne. Z kolei banery, których nie da się wykorzystać do uszycia toreb trafią do schronisk dla bezdomnych zwierząt. Materiał, z którego są wykonane, sprawdza się bowiem jako izolacja od wiatru. Można nimi osłaniać boksy zwierząt czy też wykładać podłogę.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

29 komentarzy

 1. Drogi asfaltowej nie ukradli

  Dobry pomysł. Gdzie można odebrać taką torbę? Mam tylko nadzieję że za darmo.

 2. pozdrowienia dla szczęśliwca, który otrzyma torbę z fragmentu banera obsikanego przez mojego psa :)))

 3. My też nie wyrzucaliśmy nigdy swoioich banerów, oczywiście było ich dużo dużo mniej, niż banerów wyborczych, tylko używamy ich do przykrywania przechowywanego drewna na ogniska. Ale fajna akcja, całkiem ładne te torby z twarzą, dobrze wykadrowane zdjęcie, choć nie wyobrażam sobie że mogłabym się gdzieś z taką pokazać :p

 4. PiS to wszystko za darmo by rozdawał, więc pewnie torby też za darmo, szkoda że wszyscy którzy uczciwie pracują się na to składają.

 5. Tom lepiej niech idą w banery niż w kieszeń poprzedniej partii miliardy złotych na nic nie stać było Polskę a teraz wszystko mamy a wcześniej tylko nam obiecywali

 6. „Tom” Polak zawsze będzie narzekać !!!

 7. Intencja ciekawa, ale jak przerośnięte trzeba mieć ego, aby rozdawać torby z własną podobizną.

 8. Skoro każdy otrzyma torbę to wnioskuję, że pan Soboń miał bardzo dużo banerów. W końcu, kto bogatemu zabroni.

 9. A od sthcznia w urzedzie wszhstkie Panie ze zdjęcia

 10. No no takie dwie Panie całkiem całkiem 😉

 11. A kto za uszycie tych toreb zapłaci – zapewne my. A kto płacił za te banery wyborcze = też my. To tylko płakać że tak dużą ilość powywieszał. a nie chwalić się.

 12. Jak przerobi ulotk,i na papier toaletowy ze swoim wizerunkiem to chętnie się zgłoszę.
  A większość banerów i tak jest obszczana przez psy, więc gratuluję pomysłu z torbą na zakupy.
  SMACZNEGO.

 13. Jakby poszły banery na śmietnik to byłby szum ze tyle odpadów, jak chce rozdać za darmo jako praktyczne torby to znowu źle bo znów inne chore pretensje. Bardzo ambitny pomysł! No cóż, temat polityki zawsze budził spory i będzie budził ale ja radzę zająć się pracą i trochę się wyluzować a nie szukać we wszystkim sensacji a jeżeli komuś się bardzo nie podoba to proszę 13 października 2019 dać upust i pójść na wybory zdecydować inaczej a nie płakać. Najlepiej jest dyskutować a nie brać odpowiedzialności za nic.

 14. Zapraszam na Koralową 13 posprzątać te śmieci co były dziś rano powkładane za wycieraczki samochodów. Ja śmieci nie wkładam za wycieraczki / uszczelki tylko wyrzucam do kosza.

 15. wszystkie powinny trafić do schronisk dla zwierząt, ludzie i tak nie potrafią docenić. Pomysł warty naśladowania.

 16. A mówią że w PiS sami zaściankowi ludzie ! a tu takie zaskoczenie – ekologicznie – nowocześnie ! można – można tylko trzeba chcieć – komentują Ci którzy niestety nie wpadli na ten pomysł pierwsi.

  • Gdyby wpadł na ten pomysł po wyborach, to można by chwalić. A tak to tylko marketing. Po torby i tak się prawie nikt nie zgłosi i pójdą na śmietnik.

 17. Przecież te banery są drukowane przy użyciu bardzo szkodliwych farb, zawierających metale ciężkie. To się powinno utylizować.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online