Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kamera monitoringu zarejestrowała dzisiejsze zderzenie pojazdów w centrum Lublina (wideo)

W poniedziałek przed południem w centrum Lublina doszło do zderzenia trzech pojazdów. Moment kolizji zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 10:40 na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Żołnierzy Niepodległej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów.

Policjanci ustalili, że kierowca pojazdu uprzywilejowanego przewożącego krew wyjeżdżając z ulicy Żołnierzy Niepodległej zderzył się z osobową toyotą, która wjechała na skrzyżowanie na zielonym świetle. W wyniku kolizji osoba kierująca toyotą zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z volkswagenem.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności kolizji.

(fot. wideo Policja Lublin)

19 komentarzy

  1. Jest jeszcze taki miszcz z triomedu taką granatową dacią kombi. Też jeździ z napisem krew na boku. Kwestią czasu jest kiedy kogoś zabije. Styl jego jazdy, jak i zachowanie w stosunku do innych kierujących 'pewne gasty palcem i rękoma’ świadczą iż z pewnością człowiek ten nie jest do końca sprawny psychicznie.
    Co do jazdy na sygnałach.
    Gość mieszka sobie na Kiepury 9 'lub pomieszkuje u kogoś’ schodzi sobie spacerkiem do tej daćki, wsiada i po zatrzaśnięciu drzwi sygnały i but ile się da.

  2. Z nagrania wynika jasno, ze kierowca uprzywilejowanego auta nie zatrzymal sie zeby sie upewnic, ze moze jechac, szczegolnie, ze wiedzial, ze wjezdza na czerwonym swietle. To ze jest uprzywilejowany nie zwalnia go z myslenia.

Wiadomości z info112