Już oficjalnie. Andrzej Duda zakończy kampanię wyborczą w naszym regionie

Starający się o reelekcję prezydent RP Andrzej Duda swoje ostatnie przemówienie przed ciszą wyborczą wygłosi w województwie lubelskim. W piątek, dokładnie późnym wieczorem, przyjedzie do Zamościa.

To o czym do tej pory mówiono nieoficjalnie, zostało nam już potwierdzone. Starający się o reelekcję prezydent RP Andrzej Duda ostatnie swoje przemówienie przed ciszą wyborczą wygłosi w województwie lubelskim. W piątek, dokładnie późnym wieczorem przyjedzie do Zamościa, gdzie o godzinie 22:30 na Rynku Wielkim spotka się z mieszkańcami. Będzie to jego ostatnie publiczne wystąpienie podczas kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów prezydenckich.

Wcześniej Andrzej Duda spędzi cały dzień na Podkarpaciu. O godzinie 7:00 ma odwiedzić Winnicę Jana w miejscowości Zarzecze w powiecie jasielskim, następnie uda się na rynek w Jaśle, gdzie spotka się z mieszkańcami. O godzinie 10:15 przewidziano wizytę w Domu Strażaka w Jasienicy Rosielnej w powiecie brzozowskim, w południe zaś zaplanowano spotkanie na placu targowym w Niebylcu w powiecie strzyżowskim. Później prezydent odwiedzi Rynek w Dębicy zaś o godzinie 17:00 odbędzie się jego wiec wyborczy w Rzeszowie.

Urzędujący prezydent po raz ostatni był w Zamościu 16 maja 2017 roku, kiedy to brał udział w centralnych obchodach Święta Straży Granicznej. Wcześniej odwiedził Zamość w 2015 roku, jeszcze jako kandydat na prezydenta, w trakcie prowadzonej przez siebie kampanii.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

35 komentarzy

 1. PO CO NAM PREZYDENT TRZASKOWSKI ? MAMY JUŻ TAKIEGO W BERLINIE.

 2. do niestety pracujący, w końcu jesteś ideologią lgbt, nie marnuj czasu na przerwy, czekają na ciebie, prawda i nie tylko prawda boli, ma boleć 😃

 3. Dwa deb…le,endrju i lubelskie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8144zł -0.17%
  • GBP 5.2411zł 0.03%
  • EUR 4.533zł -0.18%
  • CHF 4.1222zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja