690 680 960

Jutro nastąpi zmiana organizacji ruchu na drodze S19

W czwartek ok. godz. 13 wykonawca planuje wprowadzić tymczasową organizację ruchu na budowanej drodze S19 na odcinku między węzłem Lublin Węglin a węzłem Strzeszkowice.

Zmiana będzie polegać na rozdzieleniu ruchu na obydwie jezdnie drogi ekspresowej. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu w obu kierunkach.

Prędkość dopuszczalna na trasie głównej będzie ograniczona do 70km/h, przy zjeździe na węzeł Strzeszkowice do 40km/h, natomiast przy zjeździe z węzła Strzeszkowice do 50km/h.

Wykonawca apeluje do kierowców o ostrożną jazdę i stosowanie się do oznakowania.

(fot. GDDKiA)

11 komentarzy

 1. Ciekawe czy zamiotą ten syf z jezdni.

 2. Poprawili by to rondo na zjeździe w Strzeszkowicach, masakra by pojechać na Rzeszów trzeba czekać aż wszyscy chętni do Lublina zjadą

  • Jak otworzą całą skę to nie trzeba będzie tyle czekać, po to własnie jest to rondo, żeby ten co będzie chciał mógł sobie zjechać, a reszta pojedzie nową drogą.

 3. Jutro koniec września, a trasa jeszcze nie oddana. Zapewnienia były, że poszczególne odcinki będą oddawać w sierpniu i wrześniu, aż oddadzą całą, więc jak zwykle obsuwa.

 4. Każdy normalny najpierw puściłby ruch bokiem i dopiero wtedy rozkopał drogę, ktòrej nie trzeba było wogóle remontować, tam zostanie tylko niewielki ruch lokalny. Ale niech ludzie stoją w korkach to bardziej docenią po remoncie.

  • To ja tu jest polska, robią eskę na rzeszów rozkopane było jak zaczynali to wymyślili że jeszcze za mało utrudnień i zaczęli na starej 19 robić przepusty w drodze, oczywiście żeby było bezpiecznie można dojechać z góry polski w bieszczady to rozkopali jeszcze całą DW 835 od biłgoraja do tarnogrodu po co macie jechać wojewódzką jak stoicie na krajówce. w polsce albo nie robimy nic albo wszystko na raz żeby było lepiej.

 5. A na wjeździe Lbna od Kraśnika rozkopali chyba w przed latem i co, goowno tam to dopiero inwestycja. Wczoraj dziurę na środku drogi wydolił i do dzisiaj nic a garby poprzeczne jak przy rondku w Strzeszkowicach, żenada robaczana.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…