Jutro w Lublinie odbędą się Targi Pracy

Jutro w Hali Targów Lublin odbędą się Międzynarodowe Targi Pracy. Swoje oferty zaprezentuje 50 pracodawców.

W środę w hali targowo – wystawienniczej Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędą się Międzynarodowe Targi Pracy. Będzie to już 9. edycja tego wydarzenia skierowanego dla osób poszukujących pracy jak też chcących poszerzyć swoją wiedzę w aspekcie znajomości rynku pracy.

Jak zapewnia Dagmara Misztal z Targów Lublin swoje oferty zaprezentuje kilkudziesięciu pracodawców. – Będzie to 50 wystawców z branży telekomunikacyjnej, budowlanej,
technologicznej, rolniczej, IT, ogrodniczej, finansowej, medycznej, spożywczej, przemysłowej i produkcyjnej. Swoją ofertę zaprezentują krajowe i zagraniczne firmy komercyjne, biura pośrednictwa pracy, agencje zatrudnienia, firmy doradztwa personalnego oraz firmy konsultingowe.

Będzie także coś dla tych, którzy swoją przyszłość wiążą z praca poza granicami naszego kraju. Przygotowano mianowicie wykłady oraz prelekcje dotyczące tematyki warunków życia i pracy we Francji, Norwegii, Holandii, Niemczech i Danii. Prezentację swojej działalności przedstawią również Eurodesk, Europass oraz Agripol – Holenderska Agencja Pracy Tymczasowej.

Targi odbędą się w godzinach 10.00 – 17.00. Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-10-14 18:11:26

Zobacz również

3 komentarze

 1. Artykuł ukazał się wczoraj, a tu żadnego (nawet marnego) komentarza!
  Może to sugerować, że zainteresowani bezrobotni (przynajmniej ci co internet mają) natychmiast po przeczytaniu galopem popędzili ustawiać się w kolejce po oferty pracy, zapominając, że prócz chęci podjęcia pracy potrzebne są jakieś umiejętności do jej wykonywania.
  Często sam dyplom uprawniający do stosowania skrótu „mgr” nie wystarcza, chyba, że wcześniej ktoś takiemu podarował łopatę.

 2. Po polsku pracodawca to panisko dla którego pracownik powinien się cieszyć że w ogóle ma pracę, a tu jeszcze niewdzięczny ma czelność czelność upominać się o wypłatę, ale chce zarabiać więcej niż najniższa krajowa, marzy mu się umowa o pracę
  i Bóg wie co jeszcze. No w doopach się po przewracało naszym rodakom i tyle.
  To była oczywiście taka ironia , przykład Polskiego pracodawcy jak najwięcej nagrabić do siebie jak najmniej dać ludziom zarobić.
  I oni „biedni” się dziwią że nikt dla nich nie chce pracować.
  Do wszystkich bezrobotnych – nie liczcie na nikogo, na żadne śmieszne targi, które służą promocji firmy Rycha, Zdzicha i Stacha, a szukajcie kontaktu za granicą i tam układajcie sobie życie, bo tu czeka was robota za psie pieniądze i wieczne poniżenie

 3. Sie ma wyksztalcenie sie ma odpowiednia prace. Nie powiedzialbym zeby lekarz czy prawnik czy inzynier mial dzisiaj w PL zle, a jak sie nie ma zadnych kwalifikacji i wyksztalcenia to i za granica stoi sie z doopa wypieta na polu, po 12 godzin w warunkach jeszcze lepszych jak u nas, ale tam nikt nie widzi i to jest chyba clue…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)