Józefów: Zaginął 14-letni Eryk Nieśpiał

Policja prowadzi poszukiwania za zaginionym 14-letnim Erykiem Nieśpiał z Józefowa. Nastolatek wyszedł z domu wieczorem 27 lutego b.r. po czym nie wrócił na noc. 14-latek do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak również nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Policja prowadzi poszukiwania za zaginionym 14-letnim Erykiem Nieśpiał s. Piotra i Jolanty, zam. Józefów ul. Górnicza. Jak wynika ze zgłoszenia rodziny, chłopiec wyszedł z domu wieczorem w dniu 27 lutego 2014 roku, i nie wrócił na noc. 14-latek do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak również nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Rysopis: W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, granatowe dresy z białym lampasem i ciemne adidasy z zielonymi wstawkami. 14-latek ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond, około 166 cm wzrostu i 60 kg wagi, jest szczupłej budowy ciała.

Wszystkie osoby będące w posiadaniu jakichkolwiek informacji na temat zaginionego nastolatka lub mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o jak najszybszy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerami (84) 686 82 10, bądź z najbliższą jednostką Policji – tel. alarmowe 112/997.

2014-03-03 09:44:45
(fot. KWP Lublin)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!
Wirtualne spotkanie z Kombatantem AK i NZW ppor. Włodzimierzem Korsakiem