Jedziesz zwiedzać Lubelszczyznę- zabierz ze sobą paszport

Trwa konkurs turystyczny dzięki któremu można wygrać wiele nagród, wystarczy tylko zwiedzać województwo lubelskie i posiadać ze sobą specjalny paszport.

Konkurs „Podróżujesz! Stemplujesz! Wygrywasz z RPO!” polega na zbieraniu pieczątek w odwiedzanych miejscach do specjalnego paszportu. Osoby, które odwiedzą wszystkie wyszczególnione w nim miejsca i potwierdzą to pieczątki wbite do paszportu mają szansę otrzymać ciekawe nagrody. Miejscami tymi są atrakcyjnie turystycznie miejscowości oraz zabytki, które zostały odnowione z dofinansowaniem środków unijnych. Konkurs skierowany jest do wszystkich, nie jest ważne czy są to mieszkańcy naszego regionu, czy tez kraju, nie ma również ograniczeń wiekowych, więc może to być ciekawa zabawa dla dzieci podczas wakacyjnych podróży.

Specjalny turystyczny paszport można dostać bezpłatnie w Punktach Informacji Turystycznej, Lokalnych Organizacjach Turystycznych, w miejscach w których można uzyskać pieczątkę lub też pobrać go ze strony internetowej RPO. Dodatkowo na największych imprezach plenerowych w regionie, będzie można odnaleźć namiot z logiem RPO WL w którym również każdy zainteresowany otrzyma wszystkie niezbędne informacje do rozpoczęcia zabawy. Do paszportu dołączona jest mapa, dzięki której, bez problemu będzie można odnaleźć wyszczególnione w nim zabytki i ciekawe turystycznie miejsca oraz łatwiej do nich trafić.

Pierwszych 20 osób, które nadeślą do organizatorów paszporty z uzupełnionymi wszystkimi stemplami, a także pierwsze 20 osób, które prześlą paszporty z minimum 8 pieczątkami otrzyma nagrody w postaci koszy rowerowych, sakw na rowery i kijków nordic walking. Natomiast nagrody głównie, czyli rowery, pobyty w SPA czy też kijki nordic walking trafią do osób, które pisemnie w krótki i zabawny sposób zaproszą do odwiedzenia miejsca, które się najbardziej podobało. Ze wszystkich zaproszeń komisja konkursowa wyłoni najzabawniejsze opisy, a ich autorzy zostaną nagrodzeni.

Konkurs trwa do końca października.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja