Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych na ul. Diamentowej (zdjęcia)

W piątek po południu na ul. Diamentowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafiła jedna osoba, w rejonie zdarzenia nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu na ul. Diamentowej w Lublinie, przed skrzyżowaniem z ul. Medalionów. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, volkswagena i fiata.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca pojazdem marki Volkswagen nie wyhamowała za zatrzymującym się kierowcą fiata i doszło do zderzenia obu pojazdów.

W wyniku tego jedna osoba została poszkodowana. Kierujący fiatem trafił do szpitala na badania. Obecnie w rejonie zdarzenia nie ma już utrudnień w przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. i oczywiście baba za kółkiem. najpierw nie wyhamowała, a później zostawiła samochód na środku chodnika, bo wygodniej tak niż wjechać w osiedle 30 metrów i zatrzymać się na parkingu…
    powinna mieć wstrzymane uprawnienia za bezmyślność!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew