Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Pszczelej Woli

W czwartek po południu w Pszczelej Woli doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 16 w miejscowości Pszczela Wola w powiecie lubelskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Audi jadąc od strony Osmolic, podczas manewru skrętu w lewo, zderzył się z pojazdem marki Daewoo, poruszającym się od strony Lublina.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Do szpitala została przetransportowana jedna osoba podróżująca audi. W rejonie wypadku jeden pas ruchu jest częściowo nieprzejezdny, strażacy przepuszczają pojazdy wahadłowo.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2018-09-27 17:17:00
(fot. lublin112.pl)

24 komentarze

 1. To jak szybko na tym odcinku auta śmigają to jest nie normalne. Tam powinien być cały czas teren zabudowany.

  • Jak widać po uszkodzeniach Lanosa to jego prędkość nie była duża, tam jest ograniczenie do 50 km/h. Typowe wymuszenie przez Audi.

 2. Wieśniak w audi jest ważniejszy niż w Daewoo. Takie prawo podlubelskich kmiotków…

 3. Podziękowania dla dzielnych strażaków z Pszczelej Woli. Zawsze jak są na miejscu to zrobią pare fotek dla reklamy zamiast zająć się swoją robotą.

  • Strażacy zdjęć sobie nie robią bo reklama im niejest potrzebna, a robote wykonywali zgodnie z obowiązującymi przepisami

 4. KuplbynK kilka rzeczy z audi.

 5. Pszczela Wola… Oczywiście, jak najbardziej, to ważna dla regionu miejscowość i trasa. Ale czy nie lepiej napisać, co tam się stało na Kraśnickich przy wjeździe w Zwycięską? Trochę więcej osób stało przez to w korku niż w Pszczelej Woli.

 6. Popierwsze to był tam jeden pan który sie zatrzymał i pomógł poszkodowanemu,nawet dwóch który mu pomagał,brawoo za za reakcje,

 7. Kierowca Audi jest poszkodowanym! To Daewoo wyjeżdżało ze szkoły i wymusiło pierwszenstwo na audi!

  • Prosimy nie pisać głupot ;). Dziękujemy.

   • W drodze sprostowania strażacy nie mają czasu na zdjęcia tylko ratują życie lub mienie i niosą pomoc innym rozgłos nam niepotrzebny. ps. pomocy udzielił bezpośrednio po zdarzeniu do chwili naszego przyjazdu strażak osp z sąsiedniej jednostki osp. za co wielkie dzięki inni niebyli do tego zdolni a widzów było wielu.

 8. ostatnio takie samo audi jeździło bardzo szybko i nierozważnie po okolicy

 9. Daewoo nie jechało z Lublina tylko wyjeżdżało że szkoły i nie przepuściło audi które jechało właśnie z Lublina.

  • Nie wyjeżdżało ze szkoły. Daewoo jechało od Lublina. Policja była na miejscu zabezpieczała ślady, a ślady hamowania należą do daewoo. Proszę nie pisać głupot. Pani/Pana komentarz zaprzeczają ślady na miejscu zdarzenia ;).

   • Nie pisze głupot ponieważ byłem na miejscu zdarzenia, tak jak dużo osób czekających w tym czasie na busa. Daewoo wyjeżdżał ze szkoły, dużo osób to potwierdzi. W momencie przyjechania policji wszyscy się już rozeszli i pojechali do domów, dlatego informacje mogą być niepewne.

   • Przestańcie z tym ,,pisaniem głupot”. Jestesmy z okolicy, są bezpośredni świadkowie, mnóstwo uczniów widziało bezpośrednio wypadek. To że policja wstępnie ustaliła taką a nie inną wersję to wynika z tego, że pan z audi z porządną raną głowy jest w szpitalu i nie może na razie opisać wypadku a siła zderzenia poobkręcała oba auta. Prawda wyjdzie na jaw pewnie niedługo, bo jak pisałam jest dużo świadków łącznie z tym, że kierowca daewoo i jego pasażer to też uczniowie tamtej szkoły i właśnie wyjeżdżali po skończeniu lekcji.

    • Zaprzeczają temu ślady na drodze i pojazdach oraz ustawienie pojazdów.

     • A przeczytaliscie zdanie o sile zderzenia i obrotach? Auta doslownie tańczyły po szosie. To, że policjant cośtam wysnuł po wstępnych oględzinach to nie świadczy o jego nieomylności. Świadków jest dużo, zobaczymy jak się sprawa zakończy i wtedy to wam będzie głupio. ,,Pisanie głupot” – naprawdę profesja z waszej strony. Gratulacje.

      • Piszemy to co ustala policja, a nie to, co ktoś, gdzieś widział. Ślady hamowania pochodzą od daewoo. Skąd więc ślady, za audi w kierunku Osmolic, skoro daewoo wg Pani/Pana miało wyjeżdżać od strony szkoły?

  • Jeżeli się nie było na miejscu zdarzenia to po co pisac głupoty ?

  • Audi jechało od Lublina i skręcało w lewo, a uderzone jest w prawy bok? „No one” ma rację….

Wiadomości z info112