Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Jedna osoba nie żyje po czołowym zderzeniu opla z ciężarówką (wideo)

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj na drodze wojewódzkiej nr 815 w Siemieniu. Nie żyje jedna osoba po zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek około południa na drodze wojewódzkiej nr 815 w Siemieniu w powiecie parczewskim, na trasie Lubartów-Parczew. Służby ratunkowe otrzymały informację o czołowym zderzeniu pojazdu osobowego marki Opel z ciężarówką.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy w rejonie wypadku zastali dwa rozbite pojazdy znajdujące się poza drogą. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba podróżująca oplem.

Obecnie droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd przez Działyń-Siemień-Parczew. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

(fot. wideo Policja)

Autor: redakcja

13 komentarzy

 1. Grażyna ze młyna

  Tym razem to nic dziwnego, ze droga jest całkowicie zablokowana… sprzątający mają co zbierać…

 2. Co trzeba mieć pod kopułą, żeby spowodować wypadek na prostej, równej, mało ruchliwej drodze??? Gdzie sprawca wypadku się spieszył? Stop wariatom drogowym, którzy niosą śmierć na drogach!!!!!

 3. Zniesło go

 4. Co niektórzy mylą tę drogę z autostradą, standardem jest jazda grubo ponad 100/h.

 5. ktoś usnął?współczuję rodzinom

 6. Myślący inaczej

  To samo było 25 grudnia 2022 las dąbrowa przed 6 rano. lekka mgła bmw podjął manewr wyprzedzania dwóch pojazdów !!!! ledwo co się zmieścił przed wjazdem na swój pas !!!! potem do świateł z diamentową jechał 60 km/h i chyba wąchał swoje gacie ????

  • Na tej drodze to standard, nieznakowany radiowóz powinien mieć tam stały dyżur – szybko by zarobili na pensje, na paliwo, i jeszcze by zostało.

 7. Chyba żółte papiery.

Z kraju