Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden znęcał się nad matką, drugi nad żoną. Obaj trafili do aresztu

Do tymczasowego aresztu trafiło dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty znęcania się nad najbliższymi. Jeden z nich znęcał się nad matką, drugi zaś nad żoną.

W poniedziałek do tymczasowego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Puław zatrzymanych przez policję za znęcanie się nad najbliższymi.

W miniony piątek mundurowi zatrzymali 39-latka, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Z materiałów sprawy wynika, że nietrzeźwy mężczyzna wszczynał awantury domowe i stosował przemoc. 39-latek został zatrzymany przez dzielnicowego, do którego zadzwoniła osoba, która usłyszała krzyk kobiety.

W minioną sobotę zaś do policyjnego aresztu trafił 53-latek, który niedawno opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę za znęcanie się. Nadużywający alkoholu puławianin, znęcał się nad matką wszczynając liczne awantury, grożąc jej pozbawieniem życia. W chwili zatrzymania go przez policjantów, podobnie jak 39-latek był nietrzeźwy.

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty i stanęli przed sądem. W poniedziałek wobec obu zatrzymanych sąd zastosował areszt tymczasowy.

Znęcanie się nad rodziną jest przestępstwem ściganym z urzędu i osoby, które swoim zachowaniem krzywdzą najbliższych muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

  1. Sam zakaz znęcania się nie wystarczy, że od razu areszt?

  2. Miejska patologia.

  3. Trzeba sobie jednak powiedzieć że kobiety są coraz bardziej nieposłuszne. O młodych to nawet szkoda gadać ale starsze do tej pory tak nie było. Panuję jeszcze nad sytuacją ale tylko dlatego bo nie luzuję w domu nawet o krok.

    • ” baran” bardzo dobrze robisz , ja popełniłem błąd i musiałem z własnego domu uciekać .
      Ona ma mieszkanie a ja most nad głową, tylko dlatego źe niechciałem spędzić reszty źycia za kratkami.

  4. Ty prawdziwy baran jesteś!!!!!

  5. Baran ,nieposłuszny to może być pies .Oby takie niedojdy mające problemy z emocjami jak ty i xdxx nie posiadały córek …

Z kraju