690 680 960

Jeden znęcał się nad matką, drugi nad żoną. Obaj trafili do aresztu

Do tymczasowego aresztu trafiło dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty znęcania się nad najbliższymi. Jeden z nich znęcał się nad matką, drugi zaś nad żoną.

W poniedziałek do tymczasowego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Puław zatrzymanych przez policję za znęcanie się nad najbliższymi.

W miniony piątek mundurowi zatrzymali 39-latka, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Z materiałów sprawy wynika, że nietrzeźwy mężczyzna wszczynał awantury domowe i stosował przemoc. 39-latek został zatrzymany przez dzielnicowego, do którego zadzwoniła osoba, która usłyszała krzyk kobiety.

W minioną sobotę zaś do policyjnego aresztu trafił 53-latek, który niedawno opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę za znęcanie się. Nadużywający alkoholu puławianin, znęcał się nad matką wszczynając liczne awantury, grożąc jej pozbawieniem życia. W chwili zatrzymania go przez policjantów, podobnie jak 39-latek był nietrzeźwy.

Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty i stanęli przed sądem. W poniedziałek wobec obu zatrzymanych sąd zastosował areszt tymczasowy.

Znęcanie się nad rodziną jest przestępstwem ściganym z urzędu i osoby, które swoim zachowaniem krzywdzą najbliższych muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. Sam zakaz znęcania się nie wystarczy, że od razu areszt?

 2. Miejska patologia.

 3. Trzeba sobie jednak powiedzieć że kobiety są coraz bardziej nieposłuszne. O młodych to nawet szkoda gadać ale starsze do tej pory tak nie było. Panuję jeszcze nad sytuacją ale tylko dlatego bo nie luzuję w domu nawet o krok.

  • ” baran” bardzo dobrze robisz , ja popełniłem błąd i musiałem z własnego domu uciekać .
   Ona ma mieszkanie a ja most nad głową, tylko dlatego źe niechciałem spędzić reszty źycia za kratkami.

 4. Ty prawdziwy baran jesteś!!!!!

 5. Baran ,nieposłuszny to może być pies .Oby takie niedojdy mające problemy z emocjami jak ty i xdxx nie posiadały córek …

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…