690 680 960

Jeden wyprzedzał, drugi chciał ominąć zwierzę. Doszło do dachowania, dwie osoby ranne (zdjęcia)

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę rano na drodze krajowej numer 48 w Podlodowie. W wyniku dachowania pojazdu dwie osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 5 rano w Podlodowie na drodze krajowej nr 48. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Toyota 45-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego jadąc w kierunku Kocka podjął manewr wyprzedzania samochodu osobowego. Najprawdopodobniej w tym samym czasie kierujący wyprzedzanym pojazdem, podjął manewr ominięcia leżącego na jezdni martwego zwierzęcia.

Kierowca toyoty, aby się nie zderzyć z pojazdem, odbił kierownicą w lewo i stracił panowanie nad autem, a następnie dachował w przydrożnym rowie. Kierujący wyprzedzanym samochodem odjechał, nie zatrzymując się.

Podczas zdarzenia kierujący toyotą i jego pasażer odnieśli obrażenia ciała i zostali przewiezieni do szpitala. W chwili zdarzenia obaj byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Ryki)

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej