690 680 960

Jeden wyprzedzał, drugi chciał ominąć zwierzę. Doszło do dachowania, dwie osoby ranne (zdjęcia)

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę rano na drodze krajowej numer 48 w Podlodowie. W wyniku dachowania pojazdu dwie osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 5 rano w Podlodowie na drodze krajowej nr 48. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Toyota 45-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego jadąc w kierunku Kocka podjął manewr wyprzedzania samochodu osobowego. Najprawdopodobniej w tym samym czasie kierujący wyprzedzanym pojazdem, podjął manewr ominięcia leżącego na jezdni martwego zwierzęcia.

Kierowca toyoty, aby się nie zderzyć z pojazdem, odbił kierownicą w lewo i stracił panowanie nad autem, a następnie dachował w przydrożnym rowie. Kierujący wyprzedzanym samochodem odjechał, nie zatrzymując się.

Podczas zdarzenia kierujący toyotą i jego pasażer odnieśli obrażenia ciała i zostali przewiezieni do szpitala. W chwili zdarzenia obaj byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Jeden wyprzedzał, drugi chciał ominąć zwierzę. Doszło do dachowania, dwie osoby ranne (zdjęcia)

(fot. Policja Ryki)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas