Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał taksówką pod prąd. Pasażer pojazdu „wypadł” na pas zieleni (wideo)

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, na którym widać na jednej z ulic Lublina jadącą pod prąd taksówkę. Jak relacjonuje autor nagrania, pasażer postanowił ewakuować się z pojazdu na pas zieleni, auto zaś pojechało dalej.

Do zdarzenia doszło w Boże Narodzenie na al. Solidarności w Lublinie. Na opublikowanym w serwisie YouTube nagraniu widać jadący pod prąd pojazd osobowy z kogutem „taxi” na dachu. W pewnym momencie z auta, na pas zieleni, „wypadł” pasażer pojazdu.

– Boże Narodzenie 2020 – al. Solidarności (rondo z Lubomelską i Kompozytorów Polskich) w kierunku Zamku. W 6 sekundzie nagrania pasażer taksówki postanawia zakończyć kurs i ewakuować się na trawnik. Nic mu się nie stało. Nie wiemy, co mogło stać się z kierowcą taksówki, że wybrał jazdę pod prąd, którą kontynuował w stronę skrzyżowania z Gen. Ducha, możemy tylko podejrzewać – relacjonuje auto nagrania.

Tego typu zachowanie może prowadzić do groźnego w skutkach wypadku. Jak widać na filmie, auto nagrania musiał zjechać ze swojego pasa ruchu, aby nie zderzyć się z jadącym na niego pojazdem. Ku przestrodze!

(fot. wideo YT – Centrala Speed Car – sieć stacji kontroli pojazdów)

79 komentarzy

 1. Mariano z Italii

  To był test pierwszej polskiej (na bazie niemieckiej) autonomicznej taksówki.

 2. nie piszcie że Bolt bo to był Uber.

 3. Idiota powinien stracić kwity na taxi na zawsze.

 4. STOP FAŁSZYWEJ PANDEMII!!!

  Podobno pierwsza pielęgniarka, która zaszczepiła się w Stanach przeciw CoVID-19 i zemdlała na live’ie NIE ŻYJE!!!

 5. No i gdzie komentarze teraz tych pełnych pychy taksówkarzy co smarują na Bolta przy kazdej okazji.Gdzie jesteście hipokryci? Z wami to już mega niebezpiecznie ,ale czego od psychopatów oczekiwać?

  • Kiedy to właśnie też Bolt ?

  • Gicie z tatara… skoro nie masz najmniejszego pojęcia o tej uberowej czy boltowej patologii, to nie zabieraj głosu, bo robisz z siebie de.bi.la. Skorumpowana jadzia emilewicz doprowadziła do prób legalizacji tych nieudaczników z ubera i bolta dając im lampę taxi na dach i teraz każdy nawet mozambijczyk co wczoraj pierwszy raz przyplynął do Polski może wozić ludzi z lampą taxi…. widzisz teraz jaki ten kraj jest popie……olony?

 6. Dlaczego kierowca nie zablokował tego przygłupa i pozwolił jemu dalej jechać ?!!!!?

 7. Gdzie się można załapać na taki kurs ??? . Płacę podwójnie !!!

Z kraju

Sport