Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał pijany volkswagenem, zareagowali świadkowie (zdjęcia)

Wczoraj nasi Czytelnicy zareagowali widząc pijanego kierowcę. Mężczyzna prowadzący volkswagena miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 21:30 na ul. Wileńskiej. Dwaj mieszkańcy Lublina zauważyli kierowcę volkswagena, którego zachowanie mogło wskazywać, że prowadzi pojazd w stanie nietrzeźwości.

W rejonie skrzyżowania z ul. Głęboką, kiedy świeciło się czerwone światło, mężczyźni podbiegli do stojącego pojazdu i zabrali kierowcy kluczyki. Na miejsce został wezwany patrol policji.

Mundurowi przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało, że w organizmie kierowca miał 2 promile alkoholu. Mężczyzna został przewieziony na IV Komisariat Policji, gdzie zostały z nim przeprowadzone dalsze czynności. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy.

Wkrótce za swój czyn 23-latek odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów od 3 do 15 lat. Pijany kierowca musi się liczyć również z dotkliwą kara finansową.

Jechał pijany volkswagenem, zareagowali świadkowie (zdjęcia)

(fot. nadesłane, lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Brawo, jednego ochlajmordy mniej.

    • Byłoby jednego mniej jakby dostał dożywocie lub stryczek. A tak to dobrze będzie jak dostanie 2 lata odsiadki. Zazwyczaj niestety dają łaskawi sędziowie ale w „zawiasach”. Długo nie trzeba by jełop i morderca wrócił na polskie drogi.

  2. Jak ma na imię ten kierowca, bardzo możliwe że to dostawca jedzenia jednej z restauracji

  3. Musiał być nieźle wstawiony skoro dał się tak łatwo zaskoczyć.

  4. Jadą, jadą d…bile
    we krwi mają promile

  5. Prawda jest taka, że to Wolkswagen był pijany. Reszta to pomówienia i inseminacje.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo