690 680 960

Jechał na hulajnodze z dostawą jedzenia, ale nie dojechał do celu. Jest już w zakładzie karnym

Policjanci z Lublina oraz komisariatu w Niemcach zatrzymali 39-latka, który był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w Gdańsku, gdzie pracował jako dostawca jedzenia.

We wtorek kryminalni z KMP w Lublinie oraz z komisariatu w Niemcach przeprowadzili działania na terenie Gdańska. Według ustaleń funkcjonariuszy miał tam przebywać poszukiwany od roku 39-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego. Mężczyzna miał na sumieniu liczne kradzieże sprzętu RTV.

Operacyjni ustalili, że mężczyzna zatrudnił się jako dostawca jedzenia. Funkcjonariusze zaplanowali zatrzymanie na jednej z ulic, gdy 39-latek akurat jechał z dostawą na hulajnodze. Mężczyzna nie spodziewał się zatrzymania. Po czynnościach został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy.

Z kolei kryminalni z III komisariatu zatrzymali poszukiwanego 3 listami gończymi 69-latka. Mężczyzna był notowany na oszustwa. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Świdnika na terenie dzielnicy Dziesiąta. Łącznie do odsiadki ma on blisko 10 miesięcy więzienia.

(fot. Policja Lublin)

11 komentarzy

 1. … ale tam w GDN ktoś czeka na jedzenie 😉

 2. Przynajmniej jechał w kasku.

 3. Ciekawe ile osób podpięło się do jednej notatki.?????

 4. Wycieczka na koszt państwa, środek sezonu , paliwo za free. Bo niby w Gdańsku już policjantów nie ma żeby gościa zatrzymać ??

  • No właśnie …i potem mogli wsadzić go do paczkomatu i odebraliby go sobie w paczkomacie w Niemcach 😃

  • Czasami jak zorientowany prowadzący daną sprawę nie zrobi „wycieczki”, to po działaniach w ramach tzw. pomocy prawnej miejscowych policjantów mających wiedzę jedynie z pisma i przez telefon, działania musi dokończyć „archiwum X” po dwudziestu latach.
   Niestety, co i rusz jakiś mądry inaczej (a często i przełożony), rodzi pod kopułką takie wnioski. Ale co tam, wiwat pozorne oszczędności i ruch w interesie.

   ps. A do aresztu w Lublinie to „Pankiem” sam przyjedzie, czy 2 klasą PKP go wysłać żeby „wycieczek” nie było ?

 5. Zamiast do celu dojechał do celi. 😀

 6. Facet uczciwie zarabia grosze a tu wielkie zatrzymanie aż w portalu pisać trzeba… Chciałbym zobaczyć artykuł na jakim etapie jest sprawą odnośnie zatrzymania posła za jazdę po pijaku rowerem, czyżby sprawę pod dywan zamietli.

  • Za jazdę rowerem po pijaku dostaje się mandat. 2500PLN. Wiec co tu zamieść czy wymieść spod dywanu?

 7. grozny bandyta 10 miechów – podarowac gościowi ze pracuje i nie trzeba za niego placić. sprawiedliwosc po polsku. mam nadzieje ze jak rzad sie zmieni to tak samo bedziecie rozliczani co do centa !!!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas