690 680 960

Jechał 171 km/h teslą, bo śpieszył się do kina. Kierowca BMW wyprzedzał ciąg pojazdów na przejściu dla pieszych (wideo)

W miniony weekend policjanci zatrzymali dwóch piratów drogowych. Jeden z nich jechał teslą 171 km/h, drugi zaś BMW 128 km/h i dodatkowo wyprzedzał ciąg pojazdów na przejściu dla pieszych.

Kolejni piraci drogowi zostali zatrzymani przez policjantów z drogówki. Pierwszy z nich jechał elektryczną teslą przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h. Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że śpieszył się z rodziną do kina.

Pomiar wykonany na drodze wojewódzkiej nr 747 dał wyniki 171 km/h. Sprawa 46-letniego mieszkańca powiatu opolskiego trafiła do sądu.

43-letni kierowca BMW w terenie zabudowanym pędził z prędkością 128 km/h, wyprzedzając ciąg pojazdów na przejściu dla pieszych. W tym przypadku skończyło się wysokim mandatem, punktami oraz utratą prawa jazdy na 3 miesiące.

(fot. wideo Policja Lublin)

39 komentarzy

 1. Gdzieś czytałem, że każdy normalny obywatel będzie mógł „ubić” bez ostrzeżenia takie cuchnące
  pszenno-buraczane niedoroby. Dobra idea !!! ( Ja już wożę ze sobą odpowiedni sprzęt. Czekam tylko aż mi sie taki ” czerstwy bukiet ” trafi )

 2. Bimmer ma rację choć to prosty chłop.Konfidencji współcześni to plaga i zakały narodu.Patrz licencjonowani taksówkarze ludzie <> dzwonią na psy i ITD i są z tego dumni ..co za czasów dożyłem ahhhh

  • Z twoim intelektem i z „twoją” poprawnością pisowni to dziwne, że w ogóle jeszcze żyjesz.
   Przemyśl to !!! Zrób dobry uczynek, połóż sie na torach i poczekaj na pociąg. Nawet jak ktoś to zauważy to na pewno nie podkabluje !!!

 3. Ile.mial na budziku 170 mało, jechał owies sprzedać zapomnieli dodać że wziol na raty auta i ciągnik haha i że słoxma mu z butów wypadł z jak wysiadl z aamochody

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas