Janów Lubelski: Piesza potrącona przez bmw trafiła do szpitala

Dzisiaj rano w Janowie Lubelskim doszło do potrącenia pieszej na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala.

W piątek rano w Janowie Lubelskim na ul. Zamoyskiego doszło do potrącenia pieszej na przejściu. Jak ustalili janowscy policjanci kierujący bmw 25-latek jadąc w kierunku Kraśnika, nie ustąpił pierwszeństwa 75-letniej kobiecie. W wyniku zderzenia z pojazdem piesza odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala.

Kierowca pojazdu był trzeźwy, podobnie jak piesza. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2015-12-18 13:27:40
(fot. Policja Janów Lubelski)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Nie dziwią mnie takie informacje. Lubelszczyzna to województwo któremu bliżej do wschodniej kultury jazdy i zachowań na drodze niż do zachodniej. Najgorsze jest to że większość kierowców uważa się za mistrzów kierownicy. Życie a raczej droga weryfikuje ich umiejętności. Jest to też województwo w którym ujawnia się najwięcej pijanych kierowców i wypadków pod wpływem alkoholu. Idą święta więc doluszmy starań by przez nas kierowców rodziny mogły usiąść w komplecie przy stole czego wam i sobie życzę.

  • Chyba nikt Ci dzyndzelka niewytarmosił dawno, .o czym Ty mówisz córciu zachodnia.?jeszcze troszke pomyśl

  • potrącenie pieszego na przejściu to jak próba zabójstwa, są znaki, pasy, więc nie ma dyskusji…
   tylko ściema kierowcy, że mu 75 latka wbiegła… kpina i tyle w temacie

 2. Przejeżdżam tamtędy codziennie i w tym miejscu nagminne jest wkraczanie pieszych na pasy tuż przed maską samochodu. Wielu z nich nawet nie rozgląda się na boki. Rozumiem że kierowca powinien zachować szczególną ostrożność, ale samochód to nie rower – nie stanie w miejscu, bo szanowny Pan/Pani nie jest w stanie rozejrzeć się na boki, albo uważa się za władcę ulicy. Nie bronię kierowcy bo nie wiem jak było w tym przypadku, ale to nie pierwszy wypadek na tym przejściu. Podobny problem był pod biedronką kilkaset metrów dalej – ze sklepu prosto pod nadjeżdżający samochód. Zainstalowali światła i problem się skończył (pomijam pieszych którzy się „zapomną” i przechodzą na czerwonym). Dlatego apel nie tylko do kierowców – uważajcie, bo życie macie tylko jedno.

  • Jak żaden jeśniepan za kólkiem nie raczy sie zatrzymac i stoi czlowiek 5 minut to sie wkoncu mozna wkurzyc.

   • Jeśli uważasz, że wtargnięcie na jezdnię bez upewnienia się że jest to bezpieczne jest ok, (no bo ile można czekać) to miejmy nadzieje że nikt z twojej rodziny nigdy nie będzie na miejscu takiego kierowcy. Swoją drogą jakby w tym miejscu kogoś „potrącił” tir to może wreszcie dotarło by do niektórych pieszych że nie są aż tak uprzywilejowani na drodze, a auto nie ma drogi hamowania równej 0.

  • Popieram w 100% Niestety po Janowskich przejściach ludzie chodzą jak święte krowy, a sam byłem świadkiem jak pod biedronką szanowna pani przechodziła na czerwonym i jeszcze jak samochód na nią zatrąbił to miała pretensje

 3. BMW zobowiązuje

 4. Znowu BMW !!!!!

 5. żeby wejść pod samochód trzeba być jeszcze głupszym niż żeby wjechać samochodem pod pociąg….. Oczywiście że przejście dla pieszych, pierszeństwo ale życie się ma tylko jedno i lepiej poczekać aż ktoś się zatrzyma i przepuści niż ładować się pod koła……

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL