690 680 960

Jamielnik Kolonia: Dwie osoby ranne i dwa kompletnie zniszczone samochody

Dwie osoby w szpitalu i dwa kompletnie zniszczone pojazdy, to efekt wypadku do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Jamielnik Kolonia. Od jednego z kierujących czuć było specyficzną woń alkoholu.

W piątek w miejscowości Jamielnik Kolonia w powiecie łukowskim doszło do zderzenia dwóch aut. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący hondą 53-latek zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z citroenem ciągnącym przyczepkę. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy wypadły z drogi, a oderwane od przyczepki citroena koło wyłamało znak drogowy.

– W wyniku wypadku kierującymi pojazdami doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Mundurowi ustalili, że w chwili zaistnienia zdarzenia kierowca citroena, 63-letni łukowianin, był trzeźwy. Rodzaj i charakter obrażeń ciała 53-latka uniemożliwiał badanie stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu urządzeniem elektronicznym, ale rozmawiający z mężczyzną mundurowi wyczuli od niego specyficzną woń alkoholu – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Od 53-latka została pobrana krew do badań. Specjaliści dokładnie ustalą czy w chwili zdarzenia mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu.

– Teraz prowadzący postępowanie ustalą okoliczności wypadku, sprawdzą też między innymi, z jaką prędkością poruszał się kierujący hondą 53-latek – dodaje asp. sztab. Marcin Józwik.

68-105045

2017-05-13 20:48:51
(fot. Policja Łuków)

4 komentarze

 1. Pan Prezes sieci złomowisk

  Nie będę ukrywał, że widok tego co jeszcze niedawno można było nazywać autami, napawa mnie nadzieją na dobry zysk.
  Niech no tylko obaj właściciele „wrócą do siebie.

 2. Janko ze młyna

  „…a oderwane od przyczepki citroena koło wyłamało znak drogowy…” – na pierwszym zdjęciu widać, że nie wyłamało, tylko wykrzywiło.

 3. Jednego z nich w ogóle nie jest mi żal i nie życzę mu powrotu do zdrowia.

  • I mnie też jakoś trudno nagiąć sie do żalu w intencji alkoholika.
   Ubezpieczeniowy regres długo będzie mu finansową czkawką przypominał, ten dzień.

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas