Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Jak zapowiedział tak zrobił. Dzisiaj w Lublinie otwarta zostanie restauracja Corona No. 19

Początkowo planowano, że otwarcie lokalu nastąpi w lutym, jednak na drodze stanęły formalności. Nazwa restauracji została wymyślona, aby zażegnać wirusa.

34 komentarze

 1. Wierzący katolik.

  Zamiast wspierać przedsiębiorstwa które walczą o przetrwanie i ich właścicieli,umiecie tylko oczerniać i pisać głupoty.
  Tacy ludzie są odważni i robią,, coś,,a wy co???
  Internetowi tchórze napinacze jedne.
  Mają jaja i odwagę by się przeciwstawić rządowi i ich nielegalnej działalności pod przykrywką,, covid-19,,.
  Ciekawe ile z was podeszło do właścicieli przedsiębiorstw każdego rodzaju, podało rękę i pogratulowalo odwagi??

  • a jak otwieranie kolejnych knajp ma pomóc przetrwać już zadłużonym i upadającym przedsiębiorcom?
   Gość wykorzystuje tragedię jako tanią reklamę… niestety ale sama nazwa na siebie nie zarobi, jak będzie bieda żarcie i usługa to szybko zdechnie.

   • I niech zdycha bo ja go znam i to typ nieciekawy…sporo ludzi przez niego w przeszłości cierpiało, a ma taki charakter, że i będzie cierpiało w przyszłości wielu. Ja osobiście mu źle życzę bo wiem kto to jest. I nie polecam mu się dokładać do tego interesu bo nie jest tego wart.

  • Jak jego knajpa, konkurencja dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami COVID, ma pomóc bankrutującym? Wytłumacz mi to, bo ten człowiek otwiera NOWY lokal, a jedzie wizerunkowo na problemach innych restauratorów, tych walczących o przetrwanie. W jaki sposób ich wspiera?

 2. Żałosne

 3. wszystkim, co tu wtrącają swoj lewacki antypolski komentarz-ogromna murzyńska maczuga wam w otwory zwrotne.

 4. Ja też go znam – nie mam dobrej opinii ponieważ ten Pan jeszcze niedawno zajmował się zupełnie inną branżą – ale dobrze myśli że otworzył nie wiadomo co a to tylko generator kosztów – Stacho czynsz będzie liczył – koszta będą rosły i restauracja będzie czynna max. 3 m-ce. Chyba że szarpął z tarczy antykryzysowej lub dotacji z UE na otwarcie tego pseudo bussinesu. Niech konfederacja się tam stołuje 😉

  • „szarpął z tarczy antykryzysowej” nadzieja jak zwykle błysnął intelektem…
   Tak na przyszłość: zorientuj się w temacie na zanim się skompromitujesz….

 5. Panie Karolu jak sytuacja po wizycie sanepidu w drugim lokalu? Już wszystkie nieprawidłowości usunięte? Chyba ciężko będzie bo sporo tego było.

 6. Brawo! Tak trzeba. Szacunek za odwagę, bo przecież ktoś musi sie przeciwstawić tej absurdalnej dyktaturze. Jesteśmy Polakami, nasi przodkowie ginęli za niepodległość. Teraz jest podobnie, tylko bardziej ukryty jest zaborca, dlatego niektórzy niestety dają się oszukać…

 7. Otwierał restauracje w trakcie pandemii. Karol O. zatrzymany przez antyterrorystów za czerpanie korzyści z nierządu…. taka sytuacja