690 680 960

Jak „to” robią zwierzęta? Na Walentynki ogród zoologiczny przygotował atrakcje tylko dla dorosłych

Spotkanie tylko dla osób dorosłych, przygotował na zbliżające się Walentynki, zamojski ogród zoologiczny. Będzie można dowiedzieć się jak wygląda życie erotyczne płazów, gadów, owadów czy pajęczaków.

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami ogród zoologiczny w Zamościu zaplanował nietypowe spotkanie, podczas którego zastępca dyrektora zoo Łukasz Sułowski, w pikantny sposób opowie o życiu intymnym zwierząt. Będą to erotyczne rozmowy o zwierzętach, czyli jak „to” robią motylki, czy też inne gatunki ze świata zwierząt.

Każdy, kto tego dnia przyjdzie do zoo, będzie mógł się dowiedzieć, jak wygląda życie erotyczne płazów, gadów, owadów czy pajęczaków. Jak zapewniają pracownicy ogrodu zoologicznego, o rozmnażaniu ssaków, jako praktycy, wiedzą wszystko. Wiedzę tą będą chcieli przekazać zainteresowanym.

Co ważne, z racji na charakter spotkania, jest ono przeznaczone tylko dla osób dorosłych. Wydarzenie odbędzie się w w piątek 14 lutego o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej ogrodu. Wstęp jest bezpłatny.

(fot. Zoo Zamość)

11 komentarzy

 1. Zoofile już pędzą.

 2. Łohoho hahaha

 3. Będzie kogut i kura?

 4. Dokąd ten świat zmierza???

 5. bara bara bara riki tiki tak

  Tylko dla dorosłych. W sumie mądre podejście, bo dzisiejszych dzieci nie trzeba w tej tematyce edukować. Za to wielu dorosłym, biorąc pod uwagę polski wskaźnik dzietności, ta wiedza może się bardzo przydać. 🙂

 6. Skandal! Żeby takie zbereźnictwo pokazywac ludziom publicznie! To nie do pomyślenia, zabronić, zakazać! Potem się dziwią skąd tylu zboczeńców chodzi po ulicy!

 7. Czechowskie Górki

  przypomina mi się cytat „zachowuj się w zoo tak aby nie było wątpliwości po której stronie jest małpa”

 8. no dno dno i kilometr mułu

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej