Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jadąc przez las, na prostej drodze wjechała w drzewo. Prawo jazdy miała od 3 miesięcy (foto)

Kierująca skodą straciła panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok. Kobieta trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 12:30 w Baranowie w powiecie puławskim. Na drodze powiatowej prowadzącej do Żyrzyna samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, iż kierująca skodą 28-letnia kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego straciła panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z jezdni, zjechało na pobocze, a następnie uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa. Policjanci dodają, że prawo jazdy posiadała od 3 miesięcy.

(fot. policja)

23 komentarze

 1. Do garów!

 2. Drzewo rosło 30 lat, ona ma PJ od 3 miesięcy …..

 3. Komóreczka była w łapie ?

 4. Większość kobiet jedzie trzymając komórkę w ręku, i to jest przyczyną wypadków i kolizji.

  • Raczej całkowity brak podzielności uwagi. Jak baba jedzie i gada to długo na efekty nie trzeba czekać, bo na kierowanie już braknie czasu 😉

 5. Balbina !!!!

 6. Widocznie musiała napstrykać selfie na fejsa, tłita, insta jak to se za kierownicą radzi.

 7. Tym razem skoda wycofana z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

 8. Wiosna, świąd, las przyciąga.

 9. Komentarze z serii nie mam pojęcia co się stało, ale skomentować muszę. Nie zawsze trzeba wierzyć w to co piszą artykuły, internet i papier przyjmie wszystko pamiętajcie.
  Dużo zdrówka dla wszystkich komentujących, oraz oby nikt nie musiał pisać nigdy zbędnych komentarzy o waszych sytuacjach.