Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Hrebenne: Obywatel Niemiec próbował przekupić funkcjonariusza Straży Granicznej

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali na przejściu granicznym w Hrebennem obywatela Niemiec, który chciał wręczyć łapówkę. Mężczyzna będzie się tłumaczył przed sądem za swoje postępowanie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 4 stycznia na przejściu granicznym w Hrebennem. Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 60-letniego obywatela Niemiec, który popełnił wykroczenie drogowe. Kiedy mundurowi przystąpili do wystawiania mandatu, mężczyzna usiłował wręczyć funkcjonariuszowi SG korzyść majątkową, w postaci 25 EURO, w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

Funkcjonariusz pieniędzy nie przyjął a o próbie korupcji powiadomił przełożonych. Zatrzymany cudzoziemiec, prowadząc wcześniej samochód, podczas wjazdu na teren drogowego przejścia granicznego popełnił aż trzy wykroczenia drogowe.

W przedmiotowej sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze.

2016-01-05 20:55:28
(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

15 komentarzy

 1. 25 eur, ? Pogieło Helmuta . Za sto zł. będzie bujał się po sądach .

 2. Kieroowca duzego fiata

  Myślę że 250 euro i sprawy by nie było… Swoją drogą jaką mamy reputację u Niemca skoro daje łapówkę w postaci 100zl 😐

 3. pomyliło się hitlersynowi, bo myślał, że jest na Ukrainie, tam łapówka to norma jak w PO

 4. Tak tak obywatel niemiec ukraińskiego pochodzenia zapewne!

 5. Nie dość, że niemiec to do tego pisowiec!

 6. dziwne – od Polaków biorą, od ukraińców biorą, a od szkopa nie wzięli, może to zemsta za hitlera

  • Korwinie – panowie funkcjonariusze zwykle pracują w parach, wiec 25 euro na dwóch to wyraźna obelga i za to powinni go sądownie ścigać, dopóki nie dołoży.

 7. Wszystko co jest zle to juz wina PISu 😀 ludzie macie patologiczne myslenie. Zmiany sa potrzebne chyba ze chcemy dalej lapowek pod stolem i pozornej normalnosci. Nie jestem za PISem ,,NOWY,, a za Korwinem bo jezeli za gwalt i mordesrtwo (glosno o tym w mediach od paru dni) smiec dostaje 12 lat a malolat ktory mial 50 gramow marihuany dostaje 8 to cos tu jest nie tak. Uprzedzenia na bok wlacz myslenie!

 8. Nie nazywaj sie Polakiem skoro jesteś za KORWINEM który uważa ze kobiety są głupie i mniej inteligentne a poza tym ma wiele podobnych wypowiedzi , lepiej sam włącz myślenie Konkretny albo wróć do podstawówki o ile w niej nie jesteś… zresztą szkoda slow na takie coś jak ty i twój wódz