Grupa dzieci zaatakowała obywatelkę Wietnamu. Rzucali w kobietę różnymi przedmiotami i ubliżali jej

W czwartek na jednej z ulic Łukowa grupka dzieci zaatakowała obywatelkę Wietnamu. Małoletni rzucali w 59-latkę różnymi przedmiotami i ubliżali jej. Wkrótce małoletnimi zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na jednej z ulic Łukowa. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednym z portali społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak grupka dzieci ubliża kobiecie.

Jeden z chłopców rzucił w jej kierunku gałęzią, drugi plastikowym talerzem, kolejny zaś pojemnikiem z napojem. Mundurowi analizujący nagrania ustalili, że agresja dzieci skierowana była wobec pochodzącej z Wietnamu 59-letniej kobiety, mieszkającej od kilku lat w Łukowie.

Mundurowi ustalili uczestników ataku na kobietę. Analizując zabezpieczone nagrania, funkcjonariusze już wczoraj ustalili personalia małoletnich. To chłopcy w wieku od 10 do 14 lat. Zabezpieczone przez policjantów materiały jeszcze dzisiaj zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Łukowie.

(fot. podlasie24.pl)

Zobacz również

26 komentarzy

 1. Świąt się musi skończyć…

 2. Policja me jeszcze gdzieś w magazynach te białe pały? Przydałyby się na tych gówniarzy jako element wychowawczy.

 3. Dajcie mi tych chłopców-wszystkich na raz. Chętnie porzucam w nich kamieniami, kubeczkami z napojem-niech się zmierza z kimś silniejszym niż bezbronna staruszka.
  Zas**** patologia. Do ostrzału i tyle-z tego g*wna już nic dobrego nie będzie!

  • Kobieta ma 59 lat, z tą staruszką to trochę pojechałeś 🙂

   • jesteś jednym z tych, co słysząc „Józek zmarł, miał 84 lata”, mówisz: to młody chłop jeszcze był

 4. Pytanie, co te dzieci robiły w grupie. Po za sądem powinna być wysoka kara dla rodziców. To nie ,,koronaferie,, przecież

  • Najwyższą karą dla tych rodzi cieli powinno być odebranie 500 plus. Jakby smark nie dostał na Dzień Dziecka nowego smartfona to by nauczył się szacunku dla drugiego człowieka

 5. Policja powinna zająć się jeszcze rodzicami tych gówniarzy. Gdzie byli, zamiast sprawować opiekę nad nimi w domu?? Tak jak ktoś powiedział to nie ferie i czas wolny dla dzieciarni. A samo zachowanie dzieci skandaliczne.

  • Może w pracy? Pomyśl trochę

   • I to ma być wytłumaczenie na brak opieki??? Skoro sami nie mogli to powinni im ją zapewnić przez osobe trzecią. Widać jak Pan myśli…

   • Wychować też ich pewnie przez to nie mogli….

   • do 13. roku życia rodzic ma obowiązek sprawowania stałej opieki nad dzieckiem, z wyjątkiem czasu gdy jest na terenie placówki edukacyjnej pod okiem innego opiekuna (nauczyciela, przedszkolanki itp). do szkoły ma dziecko odprowadzić, ze szkoły odebrać, w pozostały czas się nim zajmować lub przekazać pod opiekę innemu dorosłemu, np. dziadkom. za wszystko co stanie się dziecku prawnie odpowiada rodzic jako niedopełnienie opieki. za wszystko, co dziecko zrobi, także odpowiada rodzic. przeczytaj uważnie artykuł, że dzieci były w wieku 10-14 lat, więc przynajmniej jedno dziecko podlega pod wyżej wymienione wymogi…

 6. Oh! Dlaczego nasze kochane bombelki nie siedzą w domu? Ukarać rodziców!!!!

 7. ‚Boże ześlij zarazę ‚

 8. Kwiat narodu, adepci onr.

 9. Bo państwo płaci zasiłek opiekuńczy na dzieci do 8 roku życia. A rodzice może w pracy. Ja również normalnie pracuję. A nastroje „narodowe” i „patriotyczne” pielęgnowane w kraju są od dłuższego czasu więc nie wiem skąd to zdziwienie.

  • Bo to jeszcze dzieci-jeszcze nie dorosli kibole (chociaż nawet i kibole nie zaatakowali by starszej kobiety). Przeraża mnie ze takie zwyrodniałe jednostki są na świecie-i nikt nic z tym nie robi, ba wielu usprawiedliwia. Mam mamę niewiele starszą od tej kobiety. To na pewno nie pierwsze wybryki tych gnojków-powinno się ich izolować.

 10. Łuków to patologia, ale nie wiedziałem że aż tak. Poza tym kto zezwolił tym małolatom chodzić w grupach po osiedlu? Policja chyba sobie nie radzi…jednak wojsko musi ich wspomóc bo cienko dalej to widzę.

 11. dawać terytorialsów !!! oni są lekiem na całe zło !!! Boże !!! co jo godom, co jo godom ! Wirus ale bez korony

 12. Jeszcze niech się nauczą kryć przed okupantem.

 13. Czy jak pozbędziemy się tego wirusa to kolejna do eliminacji będzie grypa?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8833zł 1.13%
  • GBP 4.9467zł 1.4%
  • EUR 4.5272zł 0.73%
  • CHF 4.1998zł 0.62%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki