Groźny wypadek w Turce. Trasa Lublin – Łęczna jest zablokowana

Bardzo duże utrudnienia czekają kierowców podróżujących drogą pomiędzy Lublinem a Łęczną. Po wypadku trasa została zablokowana w obu kierunkach i wyznaczono objazdy.

Do wypadku doszło w środę o godzinie 8 w Turce. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowała podkom. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy marki: Volkswagen Golf, Citroen Berlingo i Citroen Saxo. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia ciała i przetransportowano ją do szpitala.

Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy. Z Lublina w kierunku Łęcznej pojazdy kierowane są w Wólce na Pliszczyn, z kolei z Łęcznej w stronę Lublina w Turce na Sobianowice. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

received_10216043784264449

2018-07-04 09:08:52
(fot. nadesłane, Aleksander)

Zobacz również

26 komentarzy

 1. janusz wyklepie auta w swoim warsztaciku i sprzeda jako nie bite.

 2. Ryl Ryl Ryl pędzi Ryl!!!

 3. Czołówka na podwójnej ciągłej , który to to taki mindry był?

  • Nie wiem który tam był mądry, ale jeżeli dla Ciebie czołówka = wyprzedzanie to mogę Ci powiedzieć kto mądrością się nie wykazał

 4. Jakby policja sprawdziła telefon, to jest duża szansa ze był używany w czasie zdarzenia. Ludzie wszystkim się zajmują, ale nie prowadzeniem. Przed fotoradarem też ciągle wypadki są bo po co patrzeć na drogę i przewidywać,

 5. Trochę chyba fantazjujesz z tymi 300kkm. Albo przejeździłeś i nic cię to nie nauczyło. Doświadczony kierowca uciekałby na pobocze, a nie ładował w tył auta poprzedzającego i zachowałby większy odstęp. Jak będziesz jechał tamtędy zatrzymaj się i zobacz jak szerokie masz pobocze – w najgorszym przypadku wjechałbyś w pokrzywy. Poza tym ciekawe, żę wybuchająca poduszka skręca kierownicę w lewo. Bardzo ciekawe. Jak już to raczej mogłeś uderzając odruchowo skręcić w lewo. Szkoda tylko tego gościa poszkodowanego, ciekawe co z nim.

 6. Kierowco Golfa skoro wjechałeś w tył samochodu to ewidentnie świadczy o braku zachowania bezpiecznej odległości i dużej prędkości. Po prostu chciałeś wyprzedzać na ciągłej. To swoje doświadczenie schowaj sobie, bo do tego jeszcze potrzebna jest jeszcze odpowiedzialność. Szkoda tylko, że konsekwencje tego ponosi niewinny człowiek, a mogłeś zjechać w prawo na pobocze, wtedy tylko Ty byś cierpiał za swoją głupotę.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika