Groźny wypadek na trasie Lublin – Nałęczów. Dwie osoby w szpitalu

Wciąż zablokowana jest droga wojewódzka Lublin – Nałęczów. W Płouszowicach miał miejsce wypadek. Ruch skierowano na objazdy.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 10:30 w Płouszowicach Kolonii. Na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów zderzyły się trzy samochody. Na miejscu interweniowała straż pożarna, karetki pogotowia ratunkowego i policja.

Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący volkswagenem passatem mężczyzna, jadąc w kierunku Nałęczowa zatrzymał się, chcąc skręcić w lewo, na posesję. Jadące za nim bmw ominęło go poboczem, z kolei kierująca citroenem kobieta uderzyła w tył volkswagena.

Następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym w kierunku Lublina hyundaiem. Dwie osoby podróżujące pojazdami zostały przetransportowane do szpitali. Kierowcy uczestniczących w zdarzeniu aut byli trzeźwi.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okolicznosci wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Samochody osobowe kierowane są objazdem przez Dąbrowicę. Ciężarówki muszą oczekiwać na udrożnienie drogi.


(fot. lublin112, nadesłane – Mariusz)
2016-06-14 12:37:48

Zobacz również

42 komentarze

 1. Brawo dla idiotow moze jeszcze szybciej a teraz na trasie lublin naleczow co chwila patrole z suszarkami i terny zabudowane przez takie pindy co jezdza i oko maluja zamiast patrzec na droge.

 2. Wina jak zwykle jest nadmierna predkosc i patrzenie na 20 m przed siebie, totalny brak doswiadczenia. Brawo pani z citroena.

 3. Razaca glupota jedziesz czlowieku spokojnie a tu nagle ci baba wyjezdza a zabrac jej lejce niech rowerem jezdzi…

 4. Na trasie Lublin – Chełm koleś w toyocie yaris za mną też by wjechał w kogoś skręcającego ale szeroka droga to mu się udało. W lusterku widziałem reakcje przygłupa.

 5. Zadziwia mnie poziom komentarzy , który jest równy 0 . Nawet w obliczu tragedii hejt musi być bo przecież Internet jest chodzącą demokracją i tu można zgnoić człowieka bezkarnie .Pozdrawiam !

 6. Cz ty jesteś normalny, chyba nie.

 7. Lecz si ena wrzody bo mózgu na pewno nie masz!

 8. Kolejna wagina za kierownicą-wypchana sianem!!!.

 9. A kwestia taka że tam jest teren zabudowany a Policji nie uświadczysz. Zdarzają się tacy pośpieszni i wypadków na tej drodze jest bardzo dużo. Natomiast na al. Warszawskiej pomiędzy Zbożową a główną droga szeroka, dwa pasy a z drugiej strony pobocze, chodnik i Policja tam łapie a tam sytuacje niebezpieczne są znikome.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika