Groźny wypadek na przejściu dla pieszych, matka z córką zostały potrącone. Kierowca nissana ich nie zauważył (zdjęcia, wideo)

Wypadek na trasie Lublin – Bełżyce. Potrącone zostały dwie osoby. Na miejscu pracują policjanci. Występują utrudnienia w ruchu. zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 17:15 w miejscowości Radawiec Duży w gminie Konopnica. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce samochód osobowy potrącił dwie osoby. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc, Pawlina i Radawca Dużego, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący nissanem starszy mężczyzna jechał w stronę Lublina. Wjechał w przechodzące po przejściu dla pieszych dwie kobiety, które prowadziły rower.

Poszkodowane, matka z córką, zostały przetransportowane do szpitala. Jak nas poinformowano, doznały one licznych obrażeń ciała w tym złamań. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. wideo lublin112.pl)

Zobacz również

37 komentarzy

  1. Jak czytam komentarz Jaro to myślę, że trafiła się jakaś partia wadliwych kondonow i rodzice też mieli wypadek przy robocie a teraz możemy poczytać tego skutki.

  2. Piesi powinni uważać na przejściach nawet jak jest sygnalizacja i bedzie zielone dla pieszych. A jak będzie wypadek to nie ważne czyja jest wina ale pieszy w zderzeniu z pojazdem to pieszy będzie poszkodowany najbardziej a kierowcy nic się nie stanie, i co z tego że ten kierowca zapłaci mandat czy co tam mu zrobią ale to ani zdrowia ani życia nikomu nie przywróci.

    • Każdy myślący tak robi. Zaraz znajdzie się taki co Ci napisze, że kierowca ma się zatrzymać i basta. Nic więcej nie ważne. On ma prawo i będzie wchodził na przejście bez patrzenia na auta. Kierowca niech uważa. Zupełnie ignorując fakt, że poza chamstwem kierowców mogą być przypadki losowe jak np. zasłabnięcie kierowcy.

  3. Skąd kierowca nissana ?? Jak można 25 letnie auta dopuszczać do ruchu nie rozumiem

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu