Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groźnie wyglądająca kolizja na ul. Związkowej. Mazda po zderzeniu zatrzymała się na boku (zdjęcia)

W niedzielę rano na skrzyżowaniu ul. Związkowej z ul. Bursaki doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na skrzyżowaniu ul. Związkowej z ul. Bursaki. Jak nam przekazano zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – volkswagen i mazda. Po zderzeniu mazda zatrzymała się na boku.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak się okazało, pomimo znacznych uszkodzeń jednego z pojazdów, w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę mazdy.

Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia z przejazdem. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Groźnie wyglądająca kolizja na ul. Związkowej. Mazda po zderzeniu zatrzymała się na boku (zdjęcia)

Groźnie wyglądająca kolizja na ul. Związkowej. Mazda po zderzeniu zatrzymała się na boku (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

 1. Widać solidna konstrukcja tej mazdy. Strefa zgniotu kończy się na konsoli środkowej :). Nie ma jak dobry kawał japońskiego origami 😉

 2. I weź jeździj japoncem. Po uderzeniu składa się jak domek z kart. Drugie auto o dziwo wyglądało na prawie nieruszone.

 3. … ile airbag i kurtyn powietrza miała ta mazda że szofer bez urazów !!! albo jeszcze w szoku i nie czuje bólu

 4. bo to jest skrzyżowanie ZAKAŁA….zróbcie coś z tym…tylko nie światła bo będą większe korki, najlepiej jakby zrobili małe rondo; w godzinach szczytu zeby wyjechac z bursaków w związkową trzeba czekać z 20 minut- ja już dawno tamtędy nie jeżdże.

  • Onanis Samokopulos

   …bo nie chce się nadłożyć kilometra, coby ominąć to skrzyżowanie – jest wiele alternatywnych dróg, ale „janusze oszczędności na paliwie” wolą swoje odstać, bo pozornie taniej…

 5. No bez przesady – jak na takie uderzenie to chyba nie najgorzej. Zwłaszcza, ze korozja już swoje zrobiła.

 6. Mimo wszystko szkoda kierowcy Mazdy, pewnie nie jest jakoś bardzo bogaty skoro starszą mazdą jeździ, teraz nie będzie czym do pracy jeździć, o stłuczke nie trudno

Z kraju