Groził przechodniom bronią przy galerii handlowej. Policja szuka świadków

Policja i prokuratura prosi o zgłaszanie się osób, którym młody mężczyzna groził przedmiotem przypominającym broń gazową w rejonie galerii handlowej przy al. Spółdzielczości Pracy. Śledztwo dotyczy zdarzenia z dnia 28 kwietnia 2017 roku.

Do zdarzenia doszło 28 kwietnia po południu w okolicach galerii handlowej Olimp znajdującej się przy al. Spółdzielczości Pracy. Komisariat V Policji w Lublinie wykonuje pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Lublin – Północ w Lublinie czynności w sprawie posiadania bez wymaganego zezwolenia broni palnej gazowej.

– Młody mężczyzna ubrany w niebieską kurtkę i zielone spodnie groził przechodniom przy pomocy przedmiotu przypominającego broń palną. Komisariat V Policji w Lublinie wykonuje pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Lublin – Północ w Lublinie czynności w tej sprawie. Zwracamy się z prośbą do osób, którym mężczyzna groził, aby zgłaszały się do komisariatu przy ul. Koncertowej 4A bądź Prokuratury Rejonowej Lublin – Północ w Lublinie przy ul. Okopowej 2A – informuje st.sierż. Kamil Karbowniczek z KWP Lublin.

2017-04-28_163845

2017-06-18 09:39:42
(fot. nadesłane Damian)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Żeby zaraz się nie okazało że to Francuz pochodzenia nigeryjskiego etc.. I że się nad biedakiem z darmaracjii znęcali i w ogóle przyczepili się bo on tylko żartował…

  • Wydaje mi się że na załączonym zdjęciu widać pokrowiec na nóż montowany do paska spodni. Jeżeli tak, to kto chodzi z bronią gazową i nożem i w dodatku zaczepia przypadkowych ludzi? Tak czy inaczej miejmy nadzieję, że to odosobniony przypadek i że podobnych „naśladowców” nie będzie.

  • Pampalini łowca zwierząt

   To prawdziwy Polak,patrJota, dobry katolik członek obrony terytorialnej.

 2. Leży grzecznie,jak po paralizatorze.

 3. ,, Nie ze mną te numery Bruner ”… Pójdzie człowiek z serca, opowie jak było, i kłopotów się nabawi. Zaraz wyjdzie że napastnik to Francuz. Niech któryś z prokuratorów świadkuje!!!!!!!!!

 4. Nie bawię się w świadkowanie,bo to sprawcy są chronieni prawem,a nie uczciwy człowiek.

 5. Niebieska kurtka i zielone spodnie? Chyba muszę pójść do okulisty.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim
Głos młodego pokolenia dziś, to głos jutra Europy. Debata „Przyszłość Europy”
Perła Students’ Stage #PomagamyUkrainie